| Sabo_Radu_1997 a întrebat:

pe Facebook exista o setare : cand o persoana straina intra pe contul tau sa ii apara ca tu nu accepti decat daca te cunoaste in realitate...ei bine, cum pot face acea setare?

1 răspuns:
| Aprettylittleliar a răspuns:

Poti clasifica acea persoana ca necunoscuta doar daca iti trimite cerere de prietenie, iar tu o ignori. Atunci, automat iti apare o intrebare, "Cunoasteti aceasta persoana in afara facebook?" si ai doua butoane, "da" si "nu", iar daca nu o cunosti, pui nu. Atunci ea nu iti va mai putea da cereri niciodata. Sper ca ti-am fost de folos! happy