| kicsihari23 a întrebat:

Vinerea asta apare Tron Legacy si as vrea sa stiu cam cat ar costa un bilet la film in cinema city din Cluj. La SAW 3D a am platit vreo 20 de lei dar am citit pe net ca asta va fi mai scump pentru. ca este iMax, pe undeva scria ca un bilet costa 60 de lei dar nu prea cred.

Răspuns Câştigător
| dsadasdsada a răspuns:

Copii 15 lei; Student 18 lei si Normal(Adult) 19 lei.
Abia astept sa merg si eu! nu ratabatting eyelashes big grin

2 răspunsuri:
| dsadasdsada a răspuns:

Ms de funda tongue laughing imi place melodia lui duft punk-derrezed

| kicsihari23 explică:

Sunt nerabdator si eu big grin. mersi de raspuns