| anonim_4396 a întrebat:

Site-ul sunphoto.ro baga virusi?

Răspuns Câştigător
| Twitter a răspuns:

Singurul virus care este pe sunPhoto esti tu laughing [glumesc...]

Nu, nu cred ca un site asa cunoscut ca sunphoto ar putea sa fie o amenintare pentru securitatea utilizatorilor sai, deoarece, utilizatorii nu pot sa urce fisiere infectate (virusi), se pot urca doar poze, iar administratorii site-ului nu cauta deloc sa faca rau utilizatorilor, singurul mod in care se poate sa ai o "surpriza" este daca dai click pe toate link-urile esterne puse de utilizatori sau, daca se exploateaza niste vulnerabilitati la site prin care ti se pot fura cookie-urile si multe altele. Dar in principiu nu este riscant in mod special acest site!

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

NU baga nici un virus! Este curat!

| denisadenysa a răspuns:

Din cate stiu eu nu.

| Mangoo a răspuns:

In general programele de genu' asta baga virusi

| duxi a răspuns:

Si eu intru destul de des pe acest site si Nu baga virusi. Funda?batting eyelashes