| Edy_5180 a întrebat:

Un tip intra intr-un bar. Se indreapta spre barman, si ii spune 'Da-mi un pahar cu apa'. Barmanul scoate un pistol, i-l pune la tampla si il tine 5 minute. Cel care ceruse un pahar cu apa ii multumeste si pleaca.de ce pleaca multumit?

Răspuns Câştigător
| PufuleţiCuCaramel a răspuns:

Pt ca cel care a cerut apa sughita.Cand a vazut pistolul s-a sperit si i-a trecut sughitul.

5 răspunsuri:
| CastronulCuCeapaVerde a răspuns:

Pai omul si-a primit apa ceruta, pentru ca de frica a facut pe el si a scapat si cu viata.

| JaneEyer a răspuns:

Pleaca multumit pentru ca nu l-a omoratwinking

| Kanghu a răspuns:

In bar nu se cere apa, a cerut pentru ca desigur, sughita iar de la frica, i-a trecut.

| KbR a răspuns:

Tipul sughita si a cerut apa. De la sperietura i-a trecut happy

| Pav a răspuns:

Pentru ca in felul acesta a putut constientiza faptul ca moartea nu pare o solutie. In acele 5 minute a reflectat asupra ideei de a se sinucide, dandusi seama intr-un final, ca viata nu e chiar atat de tarfa.

Tipul avea sa se otraveasca cu acel pahar de apa.
Parerea mea :d