| AdiSR a întrebat:

Unde găsesc filmul: Eu când vreau să fluier, fluier? Vreau să fie într-o calitate bunăhappy Dau funda la filmul cu cea mai bună calitate!

7 răspunsuri:
| Sofffie a răspuns:

Http://www.filmealese.com/? s=eu+cand+vreau+sa+fluier%2Cfluier&x=0&y=0

Il downloadezi cu netdrive.us

| FadetoBlack a răspuns:

Bună!
Simplu, cauţi pe Google!batting eyelashes pretenaşu' nostru', şi poate poate găseşti, mi-e lene să caut acum pe Google!
Pa-pa!

| animagus a răspuns:

A aparut pe DVD cu Gazeta sporturilor de ieri. Costa 15 lei, il gasesti la aproape orice chiosc de ziare. Nu merita nici 15 lei efortul oamenilor aia? Actori, regizor, scenaristi, cameramani, recuziteri, producatori, etc etc, etc?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu l-am văzut pe youtube.
Nu pot să spun că a avut o calitate super-bună, dar a meritat!

| kitty5065 a răspuns:

Http://www.filmeregale.com/......vdrip.html eu de acolo descarc filmele si au o caliatte destul de buna;)