| anonim_4396 a întrebat:

Vi s-a întâmplat să fiţi părăsiţi aparent fără motiv de cei pe care îi credeaţi prieteni adevăraţi? Dacă după un timp ar reveni ca şi cum nimic nu s-ar fi întâmplat, cum i-aţi primi?

3 răspunsuri:
| Razvan4414 a răspuns:

Eu i-as respinge iti zic deoarece chiar ieri mi s-a intamplat.I-as respinge cand au avut nevoie de noi se intorc.Dar cand nu mai au nev pleaca.Pana la urma am ajuns al concluzia ca prietenii adevarati nu exista.Noi suntm proprii nostri prieteni adevarati. Funda?

| SwwaggBabee a răspuns:

Da, mi s-a intamplat.
Poi, eu am fost de acord sa fim din nou prieteni, dar nu am mai fost asa de permitiva. M-am comportat si eu altfel dupa acea tradare

| Negru37 a răspuns:

Stii care e problema? Chiar daca te vei impaca cu ei, nimic nu va mai fi ca inainte.Va exista tot timpul neincrederea.Asa ca eu zic ca cel mai bun prieten, si in cel care poti avea incredere tot timpul este mama ta.