| D33d33wttzzaaaaaaa a întrebat:

Voi ce cadouri va doriti sa primiti de sarbatori?

19 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Eu de sarbatori vreau sa primesc drept cadou o fata. O fata anume, nu va ganditi la prostii.

Stefan
| Stefan a răspuns:

Eu nu imi doresc nimic altceva decat sanatate ca e mai buna decat toate.

| Gabystelistu95 a răspuns:

Un computer de gaming, al meu e slab si vechi de pute.

| JeSa a răspuns:

Buna!, O masina!, Pa, pa!

| carminaburana43 a răspuns:

Sa cistig premiul cel mare de la Tv Mania.

| alex2009 a răspuns:

Ce-mi doresc eu mie iti iau cadou tie (asa suna proverbul)cadourile se cumpara atunci cand iti trebuie. daca astepti sarbatorile cumperi din magazin tot ce nu s-a vandut intr-un an''''''...

| sergiu2525 a răspuns:

O honda CBR, mda asta nu e posibil. dar visezbig grin

| M.madallina a răspuns:

Cate haine poate sa cere mosu'!laughing

| adriana_sw33ty_angy a răspuns:

O cutie imensa cu o funda rosie imensa...si din cutie sa iasa un barbat frumos, care sa imi dea o ...imbratisare imensa big grinhee hee unde va gandeati? thinking laughing

@r8driver ahh ca bine suna dorinta ta happy...parca ma tenteaza si pe mine tongue... dar la mine acasa big grin

| D33d33wttzzaaaaaaa explică:

Eu una, imi doresc 2 * cartela de 12 euro, si o ciocolata. Si un kil` de mandarine. laughing

| D33d33wttzzaaaaaaa explică:

@alexandra: dar de ce doar 2 zile?
@mirunik24: da, si eu iti dau un cui, sa iti pui poftele in el laughing cine crezi ca o sa-ti dea toate alea de pe lista?!?

| r8driver a răspuns:

Ce comica estirolling on the floorrolling on the floorte multumesti cu atit?

Eu imi doresc sa ajung de sarbatori acasawinking

| DoOdO a răspuns:

Cred ca ce as vrea eu sa primesc de Craciun nu poate sa mi*l ia nimeni...as vrea sa mai existe 2 zile MJ

| cutache a răspuns:

O tara in care sa nu guverneze jigodii, cu oameni decenti, cu copii fericiti.

| ChibiRose a răspuns:

Vreau sanatate, pace si dragoste din partea familiei mele.
Si un catel.
Si un urs imens.
Si o pisica.
Si un koala real.
Si 200. 000. 000. 000. 000. de pungi de chips-uri.
Si cele mai performante telefoane.
Si 30 de elicoptere.
Si 50 de limuzine si de avioane personale.
Si...
Si un pupic de la baiatul iubit!

| doar.eu a răspuns:

Imi doresc sa primesc dragoste din partea tuturor persoanelor dragi din jurul meu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma mai gindesc, pina atunci mai am timp sa maresc listoiul rolling on the floor tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Adriana_sw33ty, un politist cumva? rolling on the floor tongue
P. S. I-am concediat pe toooooti rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu vreau asta: http://www.zaragoo.ro/cadou/clopotel-am-nevoie-de-sex-824.html
:)))