| andrei a întrebat:

Voi ce credeti despre echipa nationala de fotbal a Romaniei?

19 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Jucatori avem. Dar in primul rand selectia este gresita. Mai apoi e prostia aia cu : echipa trebuie sa se rodeze. Noi trebuie ca de fiecare data sa selectionam cei mai buni jucatori la momentul de fata. Va fi greu la inceput. Dar dupa 2-3 ani toti jucatorii vor fi jucat intre ei si atunci va fi altceva. De ce oare Franta si alte echipe mari joaca mereu cu toti jucatorii si ii schimba. La noi dam prea putin credit tinerilor si in plus sunt orgolii gen selectioner - antrenor, jucator, impresar care fac rau fotbalului. E o prostie la noi. Talent este dar nu stim sa il gestionam. Iar apoi suntem prea sentimentali pentru nite epave care ocupa locul unui tanar care joaca mai bine. Nu te mai descurci, sanatate. La noi e teama aia ca renuntam la ei si dupa o sa avem nevoie de ei iar. Cum a fost cazul lui Contra. Nu mai trebuie asa ceva. E o mare greseala.

Stefan
| Stefan a răspuns:

Romania dupa parerea mea este o echipa fara lider, daca erau in teren, Mutu si Chivu cred ca era alt rezultat. În rest traim din amintirile anilor cand Romania era o echipa cu mari vedete care practicau un fotbal de calitate.

| marius577 a răspuns:

Cea de acum in afara de 3-4 jucatori tineri gen Stancu, Torje, Tatarusanu, Pantilimon, Herea etc. e varza.

| Sua a răspuns:

Ce avem nationala?!?! Daca nici pe Albania nu o bati atunci pe cine?
O sa avem nationala cand vor creste pustii din academia lui Hagi, pana atunci e vai de noi...

| pauladrian a răspuns:

Joaca slab, Lucescu acum nu trebuie neaparat sa-si dea demisia. Singura vina pe care o are e ca face o selectie proasta, gen Florescu, Cocis si altii. Sunt foarte multe de spus despre nationala... daca in cel mai scurt timp Lucescu nu schimba ceva in bine cred ca ar trebui dat afara.

| iulianr a răspuns:

A slabit foarte mult iar de mentalitate... n-am ce spune. Dupa ce dau un gol se duc toti in aparare si tot iau gol (asta s-a vazut si la meciul cu Albania).

| MeGhosta a răspuns:

Varza laughing

| anca_3211 a răspuns:

Inca mai avem asa ceva?

Răspuns utilizator avertizat
| aty91 a răspuns:

Ce parere sa ai daca nu poti bate Albania...

| knnight a răspuns:

Rahat! nici nu vreau sa mai vb, pleaca unu pe cont propriu si da gol atat, in rest nimic, se duc toti in aparare si tot iau goloh go on...nu mai leaga nimic Romania in ziua de azi...rusine'Romania-albania-1-1 rolling eyes

| DnBSniperZs a răspuns:

Cam slabawinking

| toteusunt a răspuns:

Ce sa cred laughing se chinuie dar degeaba... happy oh go on

| luci_2302 a răspuns:

Aia este echipa?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Macar nu intreba, e de groaza!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E varza sincer, sa iei bataie de la albanezi e sincer patetichappy. Situatia echipei se reflecta foarte bine in situatia din tarahappy

| HelpBoy a răspuns:

Slaba rau Razvan Lucescu e un prost mai bine sa il puna pe tasu.

| DaNi_4102 a răspuns:

Oare ce crezi? e praf nationala in momentu de fata.razvan trebuie sa faca selectia mai cu atentie... 1-1 cu Albania(de rasu lumii)...ar trebui sa incepe sa convoace de la tineretu Romaniei!