| SlenderWomen a întrebat:

Voi credeti in sfarsitul lumii? va veni maine

Răspuns Câştigător
| mariusgood a răspuns:

Eu nu cred si chiar daca va veni am auzit minciuni ca unele locuri ca Mexicul nu vor fi atinse iar acolo acum este plin de oameni care platesc mii ca sa se adaposteasca acolo iar hotelele din Mexic sunt pline da bani acum prostia asta e doar o farsa pentru a ademeni oamenii e ca si atunci cind o persoana a spus ca a aparut o gripa noua si toti se imbulzeau in farmacii

30 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

DA! DA! DA! va veni, dar nu sfârşirul lumii, va veni sfârşitul Semestrului I!

| pwp a răspuns:

Nu,nu cred in asa ceva.

| ÐÿÅ a răspuns:

Calendalur maias se termina, al nostru de abia incepe!
La multi ani! laughing

| Xtadelo a răspuns:

Nu

| WhiteLife a răspuns:

Nu vine.

| W3R4 a răspuns:

Nu,maine va fi sfarsitul scolii! Ieeeei!

| SlenderWomen explică (pentru W3R4):

Da neaparat pe 21.12. 2012

| W3R4 a răspuns (pentru SlenderWomen):

Exact! Poate ca de-aia ne da vacanta! laughing

| SlenderWomen explică (pentru W3R4):

Poate

| Nick2012 a răspuns (pentru W3R4):

laughing laughing laughing happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe tine te va lua prima!

| SlenderWomen explică (pentru anonim_4396):

Sa te ia pe tine!

| anonim_4396 a răspuns (pentru SlenderWomen):

laughing
Il astept.
Poate iesim la o plimbare sa vedem isteria oamenilor!big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu vine sfarsitul lumii maine...

| vampir004 a răspuns:

Nu cred asa ceva, le place sa faca rating toata ziua

| Nick2012 a răspuns:

Suntem în 2013 am trecut de 21.12. 2012 laughing şi încă trăim oricum cred că măine răman fără hartie igienică asta da apocalipsă laughing laughing laughing happy big grin tongue star

| armygirl a răspuns:

Nu cred deloc

| Wolfyye a răspuns:

In niciun caz, relxazeaza-te, totul va fi binewinking.

| SlenderWomen explică (pentru Wolfyye):

Eu nu cred in chestia asta dar din interes

| AndreeutzaDragutzica a răspuns:

Numai Dumnezeu stie cand va veni sfarsitul lumii, dar in niciun caz nu va veni maine, deoarece a trecut 12.12. 2012, si va rog incetati odata cu tampeniile acestea, au mai zis ca va veni pe 11.11. 2011 sau acum 12 ani, cred ca este cel mai idiot lucru pe care l-am auzit vreodata.

| SlenderWomen explică (pentru AndreeutzaDragutzica):

Asa e decat Dumnezeu stie cand va veni dar au spus ca pe 21.12. 2012 se termina calendarul maias

| AndreeutzaDragutzica a răspuns (pentru SlenderWomen):

Poi si cum ramane cu calendarul nostru?, daca al lor se termina poate il vor continua. Fundaa big grin

| SlenderWomen explică (pentru AndreeutzaDragutzica):

Nu ca nu le ajunge piatralaughing

| Roxanyka98 a răspuns:

Buna!smug nu e 21 si nu s-a intamplat nimic numa Dumnezeu va stii cand va venii..sii apoi lume ganditi-va ca lumea sa se sfarseste deja incetu cu incetu din cauza noastra.Cu toate problemele pe care sunt deja ..in loc sa se mearga spre bine e invers..asta cred eu sper ca te am ajutat :*big grin.

| RockStar3131 a răspuns:

Maiasi aveau un calendar de 5000 de ani care zic astia ca se termina pe 21 dar eu cred ca a venit Colum i-a ucis pe toti si nu au mai terminat calendaru

| RockStar3131 a răspuns:

Nu va veni te asigur eu si in plus de ce ar veni cand luam vacanta