| MITZANUL a întrebat:

Dureaza mai mult de 24 ore sa apara o intrebare pusa?

Răspuns Câştigător
| ChioruL14 a răspuns:

Cu ce te-am mai enervat? mi te adresezi mie cu privire la noname si nu e bine. ai ceva sa-i spui, ii spui ei, nu face scheme d-astea ca nu-s nascut ieri. Pe altadata, legiuitoareo tongue

15 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Nu, durează câteva minute. Cel mult câteva ore (dacă postările tale necesită o aprobare).

| MITZANUL explică (pentru NOname):

Intrebarea a fost pusa pe 8.02. despre ce ar trebui sa fac cu cu o placa video care se supraincalzeste si nu a aparut.

| NOname a răspuns (pentru MITZANUL):

Mai posteaz-o o dată! Baftă!

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ești membru nou și durează până trece de filtrul de siguranță.
Vezi regulamentul, http://www.TPU.ro/intrebari-frecvente
Bine ai venit printre noi!
Pa, pa.

| ChioruL14 a răspuns (pentru Legiuitoarea):

De ce raspunsurile care le dai sunt neaparat din regulament si nu reale? la intrebarea anterioara, nu iti trebuie 500 raspunsuri pentru a fi expert, asta si altii au sub 500 si totusi sunt experti.
http://www.TPU.ro/utilizator/cyym
iar la intrebarea asta, ce filtru zici? eu observ zilnic cum apar zeci/sute de conturi, cu tot cu filtru, in ziua respectiva si posteaza intrebari ca si ceilalti.
tu faci cum vrei, eu ti-am zis cum e mai bine.

| Legiuitoarea a răspuns (pentru ChioruL14):

Bună.
Tot te ții de capul meu!
Expertii au o opțiune, Moderare de continut, trebuie să aibă acceptul a trei pentru postare!
Aici este filtrul de care nu ai cunoștință de cauză.
Exemplul dat de tine este de mult pe site, la acea vreme nu erau atâți utilizatori ca în prezent.
Concurența este mare, acum!
Poftim, ți-am argumentat. Acum mă lași în pace?
Pa, pa.

| NOname a răspuns (pentru Legiuitoarea):

Acel "filtru" - "Moderare de conținut" - este valabil doar în cazul celor care nu sunt logați/nu au cont.

"Iti multumim ca ne ajuti sa facem o comunitate cat mai buna! Pentru ca esti un membru in care avem incredere deplina, te rugam sa ne ajuti cu moderarea continutului de pe TPU.ro.

Atentie! Intrebarile necesita aprobarea a 3 moderatori pentru a fi vizibile tuturor pe site. Momentan, ele apar pe site numai utilizatorilor logati si, pentru a aparea tuturor, este nevoie ca acestea sa fie vizualizate de 20 de utilizatori logati sau sa fie aprobate in aceasta pagina de 3 moderatori. Daca respingi aici o intrebare, ea nu va mai aparea pe site.
Multumim pentru ajutor!"

Nu cred că la asta se referă întrebarea de față, autorul ei având un cont și fiind logat.

| ChioruL14 a răspuns (pentru Legiuitoarea):

Dar nu trebuie sa-mi raspunzi, ma lasi sa vorbesc singur...sunt obisnuit laughing ce ti-am zis, nu ti-am zis cu rea intentie

| Legiuitoarea a răspuns (pentru ChioruL14):

Bună.
Ce mă enervezi...
Trebuie repede să-mi săriți la gât! Ce, este un capăt de țară de ceea ce am scris de mă tot completați că nu este ca mine? Bine că este ca voi!
Acum o să mă dați afară de pe TPU... o să fiu șomeră!
Pa, pa.

| Legiuitoarea a răspuns (pentru ChioruL14):

Bună iar.
Și ce te deranjează că v-am răspuns la amândoi într-o singură frază?
Ai uitat că este... criză!
Pa, pa.

| ChioruL14 a răspuns (pentru Legiuitoarea):

La intrebari si ironii, nu-ti raspund pentru ca eu am talentul de a atinge la "corason" cand o fac...plus ca nu are nici rost si nici nu-i moral(chiar si pentru mine). inc-o data, nu iti vreau raul, n-ar mai avea loc.

| NOname a răspuns (pentru Legiuitoarea):

Legiuitoarea, dacă ai să-mi spui ceva, spune-mi, te rog, direct, fără intermediari, ca să am șansa să-ți și răspund! Sau era important sa ai ultimul cuvânt?
La cât de mult ții tu la politețe cu "Bună. Pa, pa.", m-aș aștepta la o atitudine mai puțin agresivă și mai politicoasă din partea ta...

Mi-am permis să te corectez ca să nu mai dezinformezi lumea, atât.
Dacă te-ar asculta cineva, ar putea să creadă că noi, experții, decidem ce întrebări rămân pe site și ce nu, deși nu e deloc așa. Altfel n-ar fi site-ul plin de teme și spam, nu?
Vrei ca pe baza afirmațiilor tale (nefondate, dar spuse cu o siguranță desăvârşită) să ni se reproșeze Tuturor ceva, ce nu depinde de noi?

Eu în locul tău aș mulțumi, mi-aș cere scuze pentru confuzie și mi-aș continua activitatea în liniște, în loc să mă răstesc la oameni fără motiv. Nu mi te-am adresat cu răutate și aroganță, ca să-mi răspunzi cum mi-ai răspuns...

Tonul face muzica, să știi!
Noapte bună.

| ChioruL14 a răspuns (pentru Legiuitoarea):

Cu ce te-am mai enervat? mi te adresezi mie cu privire la noname si nu e bine. ai ceva sa-i spui, ii spui ei, nu face scheme d-astea ca nu-s nascut ieri. Pe altadata, legiuitoareo tongue

| EmaS a răspuns:

Nu,doar cateva minute.Sau,in cat timp ti-a aparut tie aceasta intrebare?

| Flav a răspuns:

Duel intre colosiii site-ului. Watch guys. laughing

| ChioruL14 a răspuns:

Cred ca ai observat singur raspunsul.