| anonim_4396 a întrebat:

Mi-a apărut și mie așa ceva: http://i.imgur.com/JqRQ4.png
Având în vedere că n-am discutat cu nici unul din utilizatorii pe care mi arată la Notificări, mi s-a întâmplat după ce am dat Logout.
De ce?

Răspuns Câştigător
| Chris a răspuns:

Şi eu am păţit acelaşi lucru. Probabil este vorba despre un bug.

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Mi s-a întâmplat şi mie azi.
Probabil e un bug. Nu are rost să-ţi faci griji.

| Chris a răspuns (pentru NOname):

Am răspuns asemănător, acum o să pară ca şi cum aş fi copiat răspunsul tau! happy

| NOname a răspuns (pentru Chris):

Nu, stai liniştit, Chris. Nici vorbă.
Doar gândim asemănător, iar întrebarea nici nu lasă foarte multe variante de răspuns.
O seară frumoasă.

| Chris a răspuns (pentru NOname):

Ştiu, era o glumă doar. Mulţumesc, îţi doresc o seară frumoasă şi ţie!

| TPU.ro a răspuns:

Lucram la remedierea acestui aspect.

Alexandra - TPU