| anonim_4396 a întrebat:

Oke, ce dracu' e asta?:))

http://i.imgur.com/SpqMg.png

Print screen-ul e făcut în urmă cu câteva minute, se poate vedea și după data și ora afișată în colț. Am dat refresh, a revenit la normal. Am mai dat un refresh, iar mi-a apărut ce vedeți și voi în imagine.:)) Eu n-am stat niciodată la discuții cu userii de acolo.

Răspuns Câştigător
| CoquineNoire a răspuns:

Mi-ai furat audienta >:P
las ca vezi tu.

http://9gag.com/gag/96911

| anonim_4396 explică (pentru CoquineNoire):

Invidia asta. Ț'ă ciudă că pe mine mă iubește lumea și pe tine nu...big grin

35 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Puteţi să mă treceţi şi pe mine pe listă.

| hideaway a răspuns:

Mie de ce NU mi se întâmplă așa ceva? thinking

| hideaway a răspuns:

Mi-a apărut și mie, după ce am dat Logout...
Ce se întâmplă?

| anonim_4396 explică (pentru hideaway):

Erai supărată rău că ție nu ți s-a întâmplat, ă?big grin

| hideaway a răspuns (pentru anonim_4396):

Neah.
Eram curioasă.
Adică, de ce să vi se întâmple vouă, și mie nu? laughing

Apache
| Apache a răspuns:

Din cand in cand se mai intampla ca sistemul de notificari sa dea rateuri...
Am vazut o intrebare identica acum 30 de secunde...banuiesc ca serverul a trimis niste informatii eronate

| anonim_4396 explică (pentru Apache):

Ești prea serios, măi, Apaș...laughing

| Apache a răspuns (pentru anonim_4396):

Hmm...probabilwinking

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

La mine e invers! Am notificari de comentarii la raspunsurile mele, dar, cand incerc sa le deschid, surprise! Surprise! ma baga in prima pagina!
Cineva sterge din greu intrebari si raspunsuri!

| TPU.ro a răspuns:

Lucram la remedierea acestui aspect.

Alexandra - TPU

| anonim_4396 explică (pentru TPU.ro):

Parca ai copy/paste raspunsul asta din sigla TVR de pe vremea lu' Ceasca, cand le cadea antena rolling on the floor
Tenita stie ce limbaj de mahon folositi voi, ca sa prinda tineretul frazeologie feng-shui?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Poneiule, citește așa cum e, fără diacritice - ''lucram''.laughing

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Si eu lucrez... momentan lucrez la joculetul ala de android: blood and glory, de nu imi mai trebuie Spartacus. Oricum, pandesc un donload chinez de pe Urzeala Tronurilor, seria a doua, ca are premiera mondiala zilele astea. Deci vietnamezii o au deja in HD rolling on the floor
PS. Pacat ca nu vrei sa fim fartati de faiz. Toate verisoarele tale or sa te iubeasca mai mult cand o sa vada ce "frati sub arme" ai in anturaj rolling on the floor

| Leocerba a răspuns:

Mie-mi apare un balansoar:
http://vimeo.com/36892768
Prea fain!

| anonim_4396 explică (pentru Leocerba):

Fain, la bătrânețe, când n-o să mai fiu în stare să cutreier celestul în starea mea naturală, o să-mi cumpăr leagăn.big grin

| Hombre a răspuns:

La fel s-a afisat si la mine, apoi dupa refreh a disparut.

| Woodenpints91 a răspuns:

Cineva foloseşte AIMP

| CoquineNoire a răspuns:

rolling on the floor si eu am pus aceeasi intrebare

| anonim_4396 explică (pentru CoquineNoire):

Vrei să-mi furi faima, șarpe...

| CoquineNoire a răspuns (pentru anonim_4396):

Neah, eu am observat si postat prima.

| anonim_4396 explică (pentru CoquineNoire):

Aw, mi-ai făcut o prăjitură...:*

| CoquineNoire a răspuns (pentru anonim_4396):

Are un ingredient special, numai pentru tine dragule.
devil

| anonim_4396 explică (pentru CoquineNoire):

Iubirea dă savoare oricărei banalități, ai dreptate.batting eyelashes

| CoquineNoire a răspuns (pentru anonim_4396):

Da, da, si razbunarea e dulce.

| Hmmmm a răspuns:

GenOm, i love TPU; adica, toata ziua...eu sunt.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Whoopsy, sa-mi sterg repede tote probele incriminatorii ca cine stie ce se mai intampla...

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Mâine-poimâine ne trezim cu mesajele private ale altora...laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ba, mie cand imi dai like pe facebook? ca vad ca il ai deschis, langa whitechapel...
Chiar, de ce mai intri pe TPU, daca ai reusit sa donlodezi serialul ala? N-ai la ce te uita, in materie de gothic mystery?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Nu l-am downloadat, îl urmăresc pe Vplay. E genial serialul, în pofida notei ridicol de mici pe care o are pe IMDB. Acum 2 zile am reîncercat să mă uit la Spartacus Vengeance, după ce prima oară i-am dat cu flit după ce am văzut efectele alea exagerate și de 2 lei. Dar în perioada asta sunt într-o criză de gusturi, parcă nu-mi mai place nimic, și am zis să-i mai dau o șansă. M-am poticnit iar în efectele mielului, zici că mă uit la desene animate, sare sângele ăla de zici că bagă ăia sabia în saci din celofan umpluți cu bulion.
Apoi am dat de Whitechapel, în timp ce săpam prin tenebrele Vplay-ului, mi s-a părut miștoacă rău ideea serialului și i-am dat play. Păcat că-s sezoanele foarte scurte și-s destul de puține, dar calitatea bate cantitatea.

Și nu-ți dau like că mi-ești antipatic, d-aia.laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ciresel, iz dat u? laughing

| Himera a răspuns:

Mi s-a intamplat si mie. Imi place, ma provoaca sa vad cum e sa fii in pielea altuia (not.) e enervanta treaba, ma pune in dificultate si ma face sa ma mir cand gasesc raspunsuri aiurea ( desi ar fi trebuit sa ma obisnuiesc pana acum, TPU e un taram nelimitatlaughing )

| LupulMoralist a răspuns:

E masurile luati de administratori intru buna-functionare a site-lui.
http://i.imgur.com/lLC7O.png

| IngeraşVerde a răspuns (pentru LupulMoralist):

Pe mine ma impresioneaza intrebarea de sus! http://i.imgur.com/lLC7O.png.