| AnonimMM678 a întrebat:

imi puteti da niste link-uri cu carti de Geografie pentru bacalaureat, eu il dau anul viitor dar vreau sa invat putin de pe acum, sa cuprinda atat teste cat si materie.Multumesc!

2 răspunsuri:
| BroascaCuElice a răspuns:

Cele mai bune si eficiente sunt cele scrise de Cristina Moldovan & Angela Farcas

| Petroiu_Simona_2000 a răspuns:

Buna, ai putea da comanda de aici --> http://www.librarie.net/......ia-a-ii-a- cuprinde materia sintetizata si teste, doar ca va trebui sa comanzi cartea si sa platesti si transportul in functie de modalitatea aleasa. Eu te-as sfatui sa alegi UrgentCargus, e cel mai eficient. Dar totusi eu as merge pe ideea de a face pregatire, intelegi mult mai bine atunci cand iti explica un profesor toata materia. Sper ca te-am ajutat.