| anonim_4396 a întrebat:

Cum reactionati atunci cand primiti o funda? Dar stupizi si nefolositor? Dar folositor si inteligent?

Răspuns Câştigător
| ahlrh a răspuns:

Când primesc o fundă (Răspuns câștigător) sunt fericit,în primul rând, că-n mintea mea acea fundiță este un simplu,important Mulțumesc, plăcut.Mă face să mă simt util și mă consolează să-mi continui activitatea pe site.
Aceleași gânduri și pentru punctajele Folositor și Inteligent.

Despre,stupid și nefolositor sunt dea dreptul nemulțumit în ultima perioadă, când sunt notat cu stupid/nefolositor la un răspuns la care am pus silință și cap simt o dezamăgire și mă face să mă întreb dacă respectivul user care a postat întrebarea se mai obosește să-mi citească răspunsul notat stupid/nefolositor.

Cu toate cele, nescrise,
Îți urez un weekend plăcut!

9 răspunsuri:
| Biby a răspuns:

Buna.
O sa fiu sincere.
Atunci cand primesc o funda,nu prea simt nimic, decat ca am putut sa ajut persoana respective.
Cand primesc stupid si nefolositor incep sa injur(Nu recomand asta nimanui)si ma enervez, iar cand primesc folofitor si inteligent sunt bucuroasa.

| Ronnix a răspuns:

Cand primesc o funda am obiceiul de ai suna pe toti cei din agenda pentru a le tipa in telefon, cand primesc stupid si nefolositor plang cateva ore bune si stau deprimat toata ziua, iar cand primesc folositor si inteligent ma simt... ma simt... wtf? straight face
Scuze... credeam ca visez!
O zi buna! big grin

| Bogdanux a răspuns:

Sincer pe mine nu ma intereseaza deloc funditele.Eu incerc sa-i ajut pe ceilalti cum pot happy.

| Kazimir a răspuns:

Cand primesc funda imi scot toti prietenii la bere si le povestesc cum am obtinut`o.
Cand primesc voturi de nefolositor/stupid ma duc sa cumpar o vodka si ma imbat si ma tai cu lama
Cand primesc celelalte 3 voturi dau petrecere la mine acasa
Iti dai seama ca am scris la misto, nu? tot ce ma intereseaza e sa primesc cat mai multe voturi de amuzant

| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Cand primesc funda spun :"alt prost m-a crezut" cand primesc stupizi si nefolositorii scriu la intrebarea unde am primit de aia ai sa va chis in freza si cand primesc intelegent nu am nimic

| shadovv a răspuns:

Reactia mea e aproape nula pentru ca stiu ca raspunsul meu e cel mai bun... cel mai bun pentru mine, poate cel care a pus intrebarea cauta alt raspuns.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt indiferenta la Folositor si Inteligent. La Nefolositor si Stupid mai zbier putin la ala pe care-l depistez doar daca m-a votat abuziv; la unele raspunsuri ma mai astept sa primesc voturi negative, dar la unele foarte utile si pertinente chiar nu rezist daca nu-l scutur putin in vorbe pe ala care m-a votat. La fundite ma simt multumita ca raspunsul a fost cel mai folositor.
Ideal ar fi sa nu ne pese deloc. Ar trebui sa ne pese doar de a-i ajuta pe ceilalti unde ne pricepem. Cica...

| UnicornsAreLove a răspuns:

Nici o reactie! De aia sunt pe TPU de mai bine de un an (1 am si 2 luni) si am numai 10 funda! Eu dau un raspuns concret pentru mine.Asta e ce cred si ce stiu!

| TeBeX a răspuns:

Mie sincer nu prea imi pasa de funde sau voturi. Eu incerc doar sa-i ajut pe altii!
PaPa