| hater2012 a întrebat:

De ce dureaza asa mult sa se aprobe o intrebare? daca ai nevoie de un raspuns urgent poti sa uiti

4 răspunsuri:
| EmaS a răspuns:

Asa este la inceput trebuie sa astepti mai mult pentru ca intrebarea sa fie postata ea trebuie mai intai aprobata.Insa cu timpul, nu va mai fi la fel.O zi buna!

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
esti nou pe site, abia ieri ti-ai facut cont, de aceia trebuiesc aprobate si verificate intrebarile juniorilor..nu dureaza mult, dar nici la secunda nu iti afiseaza intrebarea.
Sa ai o zi frumoasa si sarbatori fericitehappy

| oOSaritaOo a răspuns:

Dacă eşti junior durează vreo 24 de ore până ţi-o aprobă pentru că trebuie verificată. happy Iar dacă eşti senior, ţi-o aprobă imediat din câte ştiu eu, dar durează totuşi până o vede cineva.

| bogdan2091 a răspuns:

Din pacate, trebuie sa astepti cateva minute sa se aprobe intrebareaoh go on, oricum, pana o vad utilizatorii poate dura mai mult sau mai putin (depinde si de categoria pusa corect si sa fie cea mai vizitatawinking, dar daca nu primesti raspunsuri poti sa pui de mai multe ori aceeasi intrebare