| TPU.ro a întrebat:

Pe cine propui pentru titlul de Utilizatorul Anului pe TPU? Poti numi pe oricine care intruneste conditia ca in ultimul an sa fi avut cel putin pe o perioada de 6 luni minim 20 de raspunsuri pe luna.

597 răspunsuri:
| UbexFlo a răspuns:

Il propun pe utilizatorul BGDs.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O votez pe NOname, deoarece mi-a atras atenţia prin seriozitatea în gândire pe care o are, numărul mare de răspunsuri câştigătoare şi faptul că nu se implică în conflicte.
Sper ca ea să câştige!

| LastChance a răspuns:

Woodenpints.
Fiul adevărat al adevăratei Maria Fecioara.

| Paulla a răspuns:

O propun pe ÉrotiqueConseils. Are răspunsuri folositoare, inteligente şi bine argumentate.

| Borgir a răspuns:

De departe Ioandelasal merita acest titlu. Cred ca el si Brigaela sunt singurii de pe site care sunt cu adevarat experti intr-un domeniu si aici au respectat regulile si sunt doar pentru a fi de ajutor.
Sper din tot sufletul ca in acest an sa fiti verticali si sa tineti cont de adevarata valoare a utilizatorilor si nu de voturile pustanilor sau a celor " cu o mie de conturi ".
Cu gandul ca poate intr-o zi am sa imi fac un alt cont si cu o umbra de speranta ca nu o sa mai incurajati prostia si linguselile, aceeasi nesuferit Lora.

| Bitzy a răspuns:

Eu o propun pe Lifeless happyPur si simplu o "ador" laughing

| Crisis a răspuns:

Woodenpints laughing

| OctaLoL a răspuns:

Eu il propun pe NeluL! Pentruc a este un utilizator serios si ne ajuta cu multe! El in loc sa puna intrebari afiseaza linkuri ce ne ajuta foarte mult! NeluL!

| Sharlyzz a răspuns:

NOname este un om care intr-adevar se implica in comunitatea TPU, si nu cred ca doar mie mi-a lasat aceasta impresie.Eu una o admir. Brigaela, legiuitoarea la fel, respect. Sper ca una dintre ele sa castige.

| Maria02 a răspuns:

NOname :*.pentru.ca e foarte activaa :X

| DorelSudoru a răspuns:

FuckTheSystem-Raspunsuri folositoarea, are o oarecare doza de umor
Apache-Mai trebuie sa zic ceva? E un membru valosros al comuniati TPU

| Bibuşca a răspuns:

Dragilor de ce mai votati persoane care au fost deja Userul Anului? Dar eu il votez pe NeluL este o persoana foarte activa si da raspunsuri foarte folositoare. Cred ca ar merita aceasta functie!

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Votul meu merge pentru Ioandelasal

| EmaS a răspuns:

Ioandelasal,Nelul,NOname. Sunt persoane care merita sa poarte acest titlu deoarece sunt foarte activi, sunt persoane integre care doresc cu adevarat sa ajute.

| LastChance a răspuns:

Sper că nu goală! :-W

| AliceIDK a răspuns:

Votul meu merge pentru annete. Este o adevarata prietena si m-a inteles in toate problemele mele. As vrea ca ea sa fie, chiar daca are un rank un pic mai scazut.

| caractere a răspuns (pentru EmaS):

Un singur user, nu trei!

| EmaS a răspuns (pentru caractere):

Pai,eu pe toti ii apreciez la fel de mult! Imi este greu sa ma decid.

| cosminasimona a răspuns:

Brigaela ar merita din nou titlul!

| Rayyy a răspuns:

Bună,
Personal, consider că ErotiqueConseils merită titlul. Din punctul meu de vedere, are cele mai inteligibile şi folositoare răspunsuri.

| huuu a răspuns:

O propun pe caramela.

| LastChance a răspuns:

Bun! Mă uimeşti! laughing

| CloseToYou a răspuns:

NOname happySi il vreau sa-l mentionez si pe RyugaHideci, care e de asemenea un membru important in comunitatea TPU big grin

| Wh1te a răspuns:

Eu cred ca nelul, apache, no name.btigaela Sunt cei mai buni pe TPU.big grinbig grinbig grin

NOname
| NOname a răspuns:

Îi propun pe greece12, Brigaela și Ioandelasal (au fost printre cei mai dedicați și activi utilizatori din 2011).

http://www.TPU.ro/blog/?p=2538
Acum sunt doar simple propuneri, am înțeles bine?

| Andrei112011 a răspuns:

Apache sau Legiuitoarea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Noname

| bigsy a răspuns:

Nonamewinking

| Deeaa a răspuns:

Nobody... glumesc laughing

Noname ar fi cam cea mai buna dar sa zic asa si Legiuitoarea

| never_7729 a răspuns:

Il propun pe utilizatorul NOBODY fiindca este amuzant, de treaba.