| anonim_4396 a întrebat:

Azi la magazin am cumparat 12 beri si o cutie de prezervative. si in fata la coada era o babuta si se uita ciudat la mine. si ma`ntreba "auzi mamaie ce e asta ca am si eu acasa o nepotica mica si ii plac dulciurile"? (se uita la cutia de prezervative) voi ce i`ati fi raspuns?

Răspuns Câştigător
| Sconcsiş a răspuns:

Sunt Mentosane

18 răspunsuri:
| Muflă a răspuns:

Gumă. Gumă de mestecat. Sauuu erau unele cu o poză cu ciocolată pe ele când eram eu mică și o puneam mereu pe mama să-mi cumpere... și nu înțelegeam de ce nu vroia să-mi ia

| Barajag a răspuns:

I-as fi raspuns asa: Mamaie, aceste dulciuri nu sunt sanatoase pentru nepotica matalelaughing))

| JUSTERINIandBROOKS a răspuns:

I le-as fi recomandat pe alea cu arome.Sunt bune pentru copii si nu contin zahar

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Sunt baloane cu gust de bomboane!
Pa, pa.

| Roby67 a răspuns:

Sunt balonase in care se pune bere, mamaie, nu sunt dulciuri. laughing

| Aℓida a răspuns:

Eu in locul tau ma uitam la ea cu o fata gen " raised eyebrows "
si treceam mai departe devil

| foreverANDaDAY a răspuns:

Daca n-ai tupeu: Sunt niste chestii din cauciuc si femeile le sug nu prea e de copii si de la ele te simti protejat.
Daca ai tupeu si esti direct: Sunt prezervative femeie ti le pui pe **** si nu mai faci copii!

| ciucalataaerata a răspuns:

I-as fi zis sa ii cumpere si eu acele"dulciuri"si sa i le duca acasa sa le manance sau i-as mai zice ca sunt baloanerolling on the floor

tu ce i-ai zis?

rolling on the floor

| alina_7878 a răspuns:

Garantat ii spuneam ca e guma de mestect sau ca sunt prezervative

| Mangoo a răspuns:

rolling on the floor uaw! u ce ai raspuns

| Gentlemann a răspuns:

I-as fi spus adevarul, ca doar nu e o pitzi de 15 ani... e femeie in toata firealaughing)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

I-am zis ca sunt baloane lungi de facut animele din ele. faza e ca baba a cumparat straight face

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Spuneai o ciocolatzica mica. Imi plac astea si ai fi plecat mai repede.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Coca-Cola combinat cu Mentos.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Se va speria si va fugi daca ii spui ce am zis eu mai sus.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@sconcs lol mentosane. pacat ca nu mi-a trecut prin cap big grin
p. s. wtf 22 de amuzant? Oo tnx

| 1234abcd a răspuns:

laughing)baloane

| Nuvazicnumele a răspuns:

Nu sh