Apache
| Apache a întrebat:

Battle of TPU :

This week ...Mufla vs Comeandtellmesomething

http://i.imgur.com/tJKFT.png

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Muflă îl face pe Comy din punct de vedere al punctajului, chiar dacă el este mai înalt în rank. Muflă să câştige, deşi ştii care e problema? Nu după punctaj îţi poţi da seama de calitatea unui user, unii fiind umflaţi cu voturi de la admiratori, tihihihi.

Şi ia stai, ceva nu e în regulă cu rankul total. La Muflă e de 269680 şi dincolo de 264424, chiar dacă nu e semnificativ tot e incorect, ce să zic.

43 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Omule,o să iau bătaie mai ceva ca la mondiale.
Lumea o să arunce cu roşii stricate în mine şi o să pună "rolling on the floor" de fiecare dată când apare faţa mea pe aici.O să fiu nevoit să-mi schimb numele în ceva gen Cojocaru-Tom-Mac-Bill-Bob-Sulă,să-mi las barbă şi să mă refugiez în munţi unde voi trăi cu animalele,voi da bere pe gât,îmi voi roade unghiile, voi aştepta sa-mi vină vreo revelaţie...dar probabil voi muri stând pe o stâncă şi cântând chestii gen "Relax, take it eaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasy!"-_-
Ză moarte...a început!

| Muflă a răspuns:

Trecură trei zile şi n-am ce face, deci...
Au votat cu Muflă:
1. nevăăsTuicăă
2. OoMPăLoOmPăGotSuspended
3. OnlyxD
4. TudorrrrSeRepetă
5. RalucaloveNykku
6. AnneBre
7. Şâret
8. Skittles
9. TheJudge
10. Trauma
11. D33aADeschisCutiaPandorei
12. ViseDestramate

Au votat cu Comy:
1. ciac
2. BiscuiteDeCiocolata
3. Joker
4. Musique
5. ImYourFuckingNightmare
6. AudImagini
7. CioCĂlătiCăăă
8. LoL
9. blueangel1999
10. Cereala
11. Pufoshenialuwpisicilechele
12. Dumnezău
13. SeXyMe

Şiii Comeandtellmesomething câştigă cu un vot. Asdfghhjkfhd petrecere la Comy în budă guys! 1111! 1! unuşift! 1unşpe! 1! 1!

| WhatMeanLove a răspuns (pentru Muflă):

Mufla,tu meritai mai mult sa castigi! Vot de verisorul meu si de la prietena mea, au TPU da n-au gasit intrebare...si ei te voteaza! Uraaaaa!

| Muflă a răspuns:

Nu se pun voturile după ce am numărat eu. *fulgeră* Sau dacă se pun votez cu Come şi-i egalitate. De ce vreţi să vă-nghesuiţi în buda mea? ಠ_ಠ

| anonim_4396 a răspuns (pentru Muflă):

Hei, nu m-ai trecut, te-am votat.

| Muflă a răspuns (pentru anonim_4396):

Am crezut că doar îţi dădeai cu părerea... n-am văzut că scrie "votez cu Muflă" sau ceva de genul thinking

| anonim_4396 a răspuns (pentru Muflă):

Aaa. Am înţeles, îmi cer scuze dacă am fost neclară. Scrisesem ''Muflă să câştige (...) ''. Acum, nu mai contează.

| Bogdanux a răspuns:

*il intrerupe pe Apache*

*bate el gongul*

| Bya132 a răspuns:

Muflă-o tipă amuzantă şi de treabă, pe care o cunosc (suficient de bine);
Comeandtellmesomething-un tip de treabă, la fel, amuzant, pe care îl cunosc la fel de bine.

Am o părere bună despre ambii.
Sper să câştig eu!

| Musique a răspuns:

Runda 1:Comeandtellmesomething Vs Wladut
Castigator: Comeandtellmesomething

Runda 2: Comeandtellmesomething (casigatorul rundei 1) Vs Mufla
Castigatorul(din punctul meu de vedere) : Comeandtellmesomething (asta deoarece are 123459876 fane innebunite straight face )

*ce e important* Votul meu: Comy, mi-e mai simpatic.

| MasterOfDisaster a răspuns:

Desi suna ca un discurs de miss univers, de ce sa nu fie pace?
laughing

sau asta e rezultatul plictiselii?

| LoL a răspuns:

Pai Mufla este extramegaultra amuzanta insa Comy e mai... nu stiu... simpatichee hee
deci e clar:Comandtellmesomething!

| Criiiiiiiis a răspuns:

Muflaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.
* caută trofeul ăla mare *

http://i.imgur.com/QaWRd.jpg

| AudImagini a răspuns:

Comy sună gay.
Aşa că o să zic Comeandtellmesomething

| ɔɐıɔ a răspuns:

Aleg pe Comy, mufla -1 punct are din cauza punctajului, la amuzament suntei egali

| MyObsession a răspuns:

Ăhă.stai că n-am înţeles ceva.
TU pui o întrebare şi ei trebuie să răspundă?
M-am lovit la cap azi.
*Hai comyyyyyy, hai muflăăăă*

| Șâret a răspuns:

De ce îmi faci astaaaaaaaaaaa?
I hate you, apaș.
Anyway...Să zicem Muflă, hala-bala o iubește mai mult pe ea.

| Deny1333 a răspuns:

Mufcom. big grin

| DrugFree a răspuns:

Mufla

| blueangel99 a răspuns:

Comeandtellmesomething

| EvangelineDS a răspuns:

Pot sa-i aleg pe amandoi?

| SkittlesNuMaiTrecePeAici a răspuns:

Ha...Mufla forevar

*se intreaba cand o sa apara si el*

| SuperNovaaaaa a răspuns:

Comytongue

| Dumnezău a răspuns:

Comy,mi se pare mai complet ca user, e mai matur si imi pare mai inteligent.

| AnneBre a răspuns:

Clar Muflă big grin

| XxBalonasheeXx a răspuns:

Comeandtellmesomething

| ImYourFuckingNightmare a răspuns:

Frate. Greu de ales! :\

Comy.

Echipa TPU.ro si ceilalti utilizatori iti multumesc!
( blaaaablaaaablaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa )

| LolNope a răspuns:

Ca sa tin cu fetele, Mufla.

Răspuns utilizator avertizat
| Cereala a răspuns:

Huh greu.

Mu...Comeandtellmesomething

| WhatMeanLove a răspuns:

Mufla.

| CioCĂlătiCăăă a răspuns:

E as zice comy...
Comeandtellmesomething.

| BebeStrumf a răspuns:

Ce tare'i astalaughing))) @Apache! Bravo, multumim :*!