| HepiBăluuns a întrebat:

Cand am vazut o fantoma am...(completati cu ceva amuzant_)

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Can am vazut o fantoma am zis
a),, Mama, da' ce moaca are oh go on! "
sau
B),, Bhay, da' misto mai sunt si eu de vad asa specimen de fantoma laughing "
sau
c) Mi-am amintit ca trebuie sa merg la baie

18 răspunsuri:
| Bastet a răspuns:

...fugit sa ma sinucid

| JUSTERINIandBROOKS a răspuns:

Am jurat ca o sa renunt la etnobotanice.

| PotcaPădurii a răspuns:

1.mi-am dat seama ca nu am mai sters preful de pe ficus de 4 luni
2. Bunicul nu si-a mai tuns barba.
3.Am intrebat-o : Ba, cine te-a speriat in halulu asta?
4.Vand apartamentul
5.Ma transofrm in vapir.
6.Joc sims in continuare si ii reprosez ca nu-i la fel de draguta ca fantoma mea din sims.
&.Joc sims si o creez si pe ea.

Răspuns utilizator avertizat
| Mitsa a răspuns:

Cand am vazut o fantoma am chemat'o sa jucam Remy, sa bem ceva si sa spargem seminte.

| Pastil?B? a răspuns:

Cand am vazut o fantoma m-am...m-am dus pana in debara sa iau niste vopsea sa o colorezlaughing!

| Deny1333 a răspuns:

. ascuns cutia cu prăjituri.
*se uită nevinovată-n jur*
ce? sunt moca doar pentru mine. D:

| CautNume a răspuns:

Am speriat ca e lu` JB

| Minty a răspuns:

Fata ce palida esti...nu ai fost la toaleta astazi?laughing))

| nikolikky a răspuns:

Trebuie sa te corectez.Era "m-am" nu "am".

| CiufulitaSaSaturatDeMuste a răspuns:

...am sdarit pe peruca tatalui care s-a dezlipit de pe capul lui si am cazut in tort asa m-am umplut toata si au venit viespele sa ma muste pentru ca eram plina de tort, asa am fugit in toata gradina si fugeam de oamenii aia in rosu cre defspt erau pompieri care incercau sa ude viepele ca sa ma lasa dracu in pace sh sa-i dau una in moaca aleia de fantoma care m-a facut sa fac toata harababura asta!

| Şopârlă a răspuns:

Cand am vazut o fantoma am mers repede pe tpu.ro, am rasfoit ce am rasfoit, am dat peste o intrebare cam caraghioasa("Cand am vazut o fantoma am...(completati cu ceva amuzant_") si m-am gandit ce sa spun ca sa simt sentimentul acela caldlaughing)

| ElySa a răspuns:

Am injurat laughing si i-am spus ca ma speriat rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi-am adus minte ca nu am mai sters praful din casa de 4 luni

| JustRally a răspuns:

M-am speriat asa de tare incat si eu la randul meu am devenit o fantoma. laughing)) nu stiu d`asteathinking nu am inspiratielaughing

| Andrei943 a răspuns:

Am intrebat-o cu cine face banking

| tina27ro10 a răspuns:

Am inceput sa rad...de moaca eilaughing