| Summer5505 a întrebat:

Care a fost cea mai frumoasa zi din viata ta? Ce s-a intamplat in ziua respectiva?

11 răspunsuri:
| JUSTERINIandBROOKS a răspuns:

N-a fost niciuna in mod special.Incerc sa-mi fac pe cat posibil toate zilele frumoase.Cu exceptia celei de azi:m-am constipat!sad

| sabilopod a răspuns:

Ieri. mi-am rupt mana. straight face

| carminaburana43 a răspuns:

Cea mai frumoasa zi din viata mea a fost ziua in care am cunoscut pe sotul.Dar a mai fost inca una. Cind s-a nascut fetita mea.

| sceptic a răspuns:

7 aprilie 2009. Primul meci la care am fost!

| ĐoarUnPunctuleţ a răspuns:

Te-am văzut pe tine day dreaming (când te împiedicai ).

| Summer5505 explică:

@CHR
esti in viitor? laughing

| OaNaDouaPuncteIcs a răspuns:

Nu ti se pare ca ai gresit categoria?

| harciog a răspuns:

Eram pe un nenorocit de sant si a rasarit soarele o singura data numai pentru mine.

| SufletDeCopil a răspuns:

L-am cunoscut pe EL day dreaming

| Kristtine a răspuns:

OaNaDouaPuncteIcs, cred că a pus întrebarea asta doar ca să scriem răspunsuri la mişto!happy

| Kristtine a răspuns:

Cea mai frumoasă zi a fost 12.13. 2012, când l-am cunoscut pe Justin Bieber şi mi-a cerut număru de telefon şi mi-a dat brăţara lui preferată; x =)