| soricori a întrebat:

Ce ai face daca ai fi pentru o saptamana baiat/fata?

Răspuns Câştigător
| Ramonaaaa a răspuns:

Foarte amuzantă întrebarea ta,într-adevăr happy.
Dacă aş fi pentru o săptămână băiat,aş face o grămadă de lucruri.În primul rând,m-aş uita să vad ce am în pantalonihee hee,m-aş duce să stau la o ''bârfă'' cu ceilalţi băieţi ca să văd despre ce vorbesc ei, aş fuma chiar dacă aş putea face asta şi ca fată,m-aş duce să îmi fac o freză super tare,să îmi cumpăr cele mai ''cool'' haine,m-aş duce la agăţat, m-aş îmbăta, etc -.-.

8 răspunsuri:
| DaVà a răspuns:

M-as masturba

| Ţepeşu a răspuns:

Daca as fi fata, as vrea sa vad ce se intempla cand duci mana acolo jos de tot, apoi chiar as vrea sa vad cat de tare sunt barfiti baietii etc. A da: m-as imbata.

| CriminalăÎnSerie a răspuns:

As da m**e la intrebari fumate happy.
Ca asta.

Răspuns utilizator avertizat
| Nero a răspuns:

Fap fap fap...

| diaηα a răspuns:

Uooooooooo` [enspe mii de o]
Faina intrebare smug
M-as imbraca asa de "feşăn" doar sa le arat unora cum se imbraca in sec 21 un baiat C:
As sari un gard. Stiu ca pot face asta ca fata. da` vreau sa vad ce simte laughing
M-as uita la poze "secsii" pana mi s-ar scula thinking
M-as imbata.
Mi-as baga pla-n profa de mate [ devil
As mere la agatat.
O mica barfa cu liceeni.
Ce cul ar fi fost de as fi iesit baiat laughing thinking N-as da banii p tampoane C: ci mi-as lua o pereche de conversi.
Nu si-ar baga nime` pla-n mine. Ci eu in ele.
Infine. Cu toate astea. e minunat sa fii femeie; 3
• Am coborat primele de pe Titanic.
• Tricourile iubitilor ne fac sa parem ma slabute si dragute.
• Barbatii arata complet stupid in hainele noastre.
• Putem fi fane. Ei, ca fani, sunt numiti hartuitori.
• Putem plange si ne putem calma foarte usor, dand o raita prin magazine.
• Nu ne-am dorit niciodata sa fim un personaj de desene animate sau personajul central dintr-un joc pe calculator.
• Taxiurile opresc intotdeauna... atunci cand le facem semn.
• Barbatii mor mai repede, asa ca, incasam asigurarile de viata.
• Nu aratam ca niste broaste in shaker... atunci cand dansam.
• Bauturi - gratis, cinema - gratis, filme gratis ati prins ideea
• Ne putem imbratisa prietena, fara sa ne facem probleme ca ne-ar putea crede lesbiene.
• Un ruj nou e un motiv - in plus - sa traim.
• Daca nu facem destui bani, putem da vina pe decolteu.
• Putem trai o viata intreaga, fara sa vrem sa facem dus - la comun - si sa vedem cine le are mai mari
• Nu trebuie sa tragem "vanturi", pentru a ne amuza
• Daca uitam sa radem, nu se vede
• Putem sa ne felicitam colegii de munca, fara sa le atingem fundul.
• Daca avem un cos, stim sa il mascam
• Daca suntem "prostute", sunt barbati care ne cred simpatice.
• Nu trebuie sa invatam glume, pentru a reusi sa fim in centrul atentiei.
• Avem abilitatea de a ne imbraca si asorta, totodata.
• Putem vorbi cu un barbat, fara sa ni-l imaginam gol.
• Daca ne-am casatori cu o persoana cu 20 de ani mai tanara decat noi, am fi constiente ca am arata stupid.
• Prietenele noastre nu ne-ar considera "sarite", daca le-am intreba... "Am spanac intre dinti?".
• Sunt momente in care ciocolata ne rezolva toate problemele.
• Nu vom regreta niciodata faptul ca ne-am gaurit urechile.
• Putem cataloga o persoana, doar uitandu-ne la incaltarile ei.
• Stim ce pahar e al nostru, dupa urma de ruj
• Avem destula minte sa intrebam pe oricine... cum ajungem la o anumita adresa, atunci cand ne ratacim.

Mişto, hă? C:

| MaDeclarFan a răspuns:

Un film porno rolling on the floor

| RoXyRaLu a răspuns:

Eu as fi baiat, fiindca is fata.Prima oara,as dori sa vad ce vorbesc baietii,despe ce.Mi-as face o freza soooooper haioasa,mi-as lua blugi rosii lungi si haiosi(fff largi),o bluza verde,crosetata,cu un smile din asta laughing pe galben, as lua o sapca mov, o sticla de sampanie si as iesi in strada.Tin sticla sub fund(o sticla la care dopul tasneste cand deschizi prima oara sticla) si as deschide-o.As urmarii daca ma arunca in aer sau daca mi-a strapus pantalonii si chiloteii si s-a blocat intre fese sau as urmarii daca ma doare fundul...Ar fi foarte amuzant. funda, plssspuppy dog eyes