| Loome a întrebat:

De unde invazia asta de anonimi care raspuns fara sens?
http://www.tpu.ro/tehnologie/cum-imi-schimb-parola-la-id /

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

... 1 ) ori e stefanitza care vroia mai multe raspunsuri la intreabre
2) ori e un singur anonim care a raspuns de mai multe ori!

22 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Elena1234456 a răspuns:

Dau si ei un search pe google si se gandesc sa lase si o amintirehee hee.

| JustMeBăi a răspuns:

Ciudat ca intrebarea a fost pusa pe 7 aprilie 2009, si s'au dat raspunsuri anonime chiar si cu cateva zile in urma...thinking

| Loome explică:

@Emanuela
nu, nu am facut asta.

| PiluLă a răspuns:

Wow revolutie de anonimilaughing

| AndaWest a răspuns:

Sunt persoane care cauta ceva pe google si printre rezultate iese si tpu.ro cu intrebarea respectiva.si na, omul nestiind cum functioneaza pune si el intrebarea unde nimereste.eu asa am dat de TPU, cautand ceva pe google

| Deea03 a răspuns:

Sunt trimisi de pe alte site-uri pentru a il deteriora pe acesta ca este prea popular si le e frica [,] ca nu cumva sa le strice reputatia site-urilor celorlalte.

laughing

Au o misiune speciala.

| Popcorncubranza a răspuns:

Wow... multi anonimilaughing

| Rayyy a răspuns:

Uau, asta da invazie!

| airflower a răspuns:

Valeleu!laughing

| LittleandLiars a răspuns:

@stefanutza ca sa isi vada intrebarea la populare si-a raspuns singura la intrebare prin raspusnuri anonime.Sunt cateva specimene de acestea pe TPU happy

| leonardo a răspuns:

Nu vreau sa ma crezi pe cuvant, nu sunt absolut sigur dar cred ca ei vine de pe net (anonimii). Si pana la urma e laudabil ceea ce fac - ajuta.

| odudăcoaptă a răspuns:

Fck.credeam ca nu va observa nimeni ca am scris asa de multe raspunsuri anonimebig grin

| xXAnGeLXx a răspuns:

WTF straight face? Multi inculti in Romania... cum palaria mea sa pui un raspun cu o intrebare si sa mai fii si anonim straight face?

| Izz a răspuns:

Chiar ca wow, numai anonimihappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nuujtiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am vazut niste grashi cu jeepurile p'aci

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, te rog

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multzoomesc pentru sfatoori o sa fac asta maine pup :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

I think I need to get a life now

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Care anonimi? eu n-am vazoot

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tantiiiii da si mie o foonda traiasca-ti crocodilu'