| MereVerziCuPuncteGri a întrebat:

Help! Gaystin Biberon e la mine in baie si canta "celebra"lui mel "baby" ce sa fac? Cum sa scap de el? Vreau raspuns urgent!

Răspuns Câştigător
| camy417 a răspuns:

Dai mel asta sa vezi ce repede se linisteste http://www.youtube.com/watch?v=re7yp15QniU

8 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

Trage apa, functionează la sigur.

| lipitoOarea a răspuns:

Baga-l cu capul in toaleta si trage apa.*sper sa nu cante si in canalizare*

| CoffeeTIME a răspuns:

De Gaystin Biberon nu poti sa scapi...
Doar daca: iesi afara din casa (chiar si prin wc) apoi dai anunt la stirile de la ora 5, in cancan, mai ales pe tpu.ro :ca Gaystin Biberon e in baia ta ( sa nu uiti sa dai adresa) si fiind atatia "Fani" o sa dea navala cu pistoale, bate, si alte utilaje nu o sa lase nici amprentele lui Gaystin Biberon.

P.S: O sa fie putina dezordine da suna si u la curat murdar, spune`le povestea ta, si o sa inceapa din nou emisiunea (asa ca o sa faci mai multi oameni fericiti )

| Fiction a răspuns:

Pune-i rock, da la max;

| beautifulkiss a răspuns:

Buna pai e ca un casetofon stricat.Preferabil ardel devil

| TheQuestion a răspuns:

Omoara-l (dai cu tigaia in cap)

| Izzy_6579 a răspuns:

Baga-i dusul in gura si dai drumul la apa clocotitadevildevil

| Чернобыль a răspuns:

Da-l incolo pe Gaystin.
Eu i-as baga DEATH METAL la maxim.