| Rapture a întrebat:

Http://i.imgur.com/jUsxW.png

@PisikutzaUrasteJB... te rog accepta umilele mele scuze. In genunchi ma tarasc in fata ta, merg pe cioburi, numai te rog nu te enerva. :|
Asa. Si acum sa o luam serios. Nu ma cunosti, deci nu sunt "fha" cu tine. Nu sunt "fha" nici cu prietenii. Asa ca vezi cum vorbesti. Si apropo...nu e treaba ta ce fel de raspunsuri dau eu. Sper ca m-am facut inteleasa.
P. S : http://i.imgur.com/2hxqP.png

8 răspunsuri:
| uǝʞɔıp a răspuns:

Hmmm...puteai sa ii dai chestia asta in privat.

Răspuns utilizator avertizat
| DudaYeah a răspuns:

Pisicutza asta care il uraste pe jb e o pisicuta cam rea si ar trebui castrata laughingrolling on the floor

| CastorR a răspuns:

Mereu face asa. E un pic cam sarita. Nici mie nu mia prea placut ce a zis dar... Oricum ea nu se uita la ce comicuri faci tu. Sunt mult mai bune decat ale @Catelusei, si nu spun asta pentru funda.ci petnru ca imi plac cu adevarat comicurile tale tongue.

| totGumã a răspuns:

Vezi cA CAtelusa(cacofonie1)
Ca Catelusa(cacofonie2)
Daca Catelusa(cacofonie3)

Baa ce sa zic, grea limba romana!

N.o lua inseama! Se prosteste.Sau vorbeste serios:O:O?

| Rapture explică:

@DICKen
Am vrut. Dar uite, nu iti creste inima cand vezi asa raspunsuri?
Mai ales de la @Căţeluşă. Primesc chiar si mesaje cu "scuze", sa zic asa, din partea ei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mdea, am si zis negru pe alb ca accept orice critica.
Cee? Mi-a cacafonat numele?!sad
Ba da voi aveti dreptate chiar ca nu prea stie pe ce lume traieste.
Cica nu ii place jb ii place jb nu ii place straight face
Mda, ce sa-i faci?
E iaca o mata laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

P.S.: Ce degete sacsy:->