| *** ~_- DeLliAaA -_~ *** a întrebat:

V-ati facut de ras vreodata? Eu da...Cum a fostlaughing? fundita pentru cea mai tare.

Răspuns Câştigător
| Deutza_5625 a răspuns:

Eram la scoala si am venit cu o fusta mini cu carori negre si albe cand deodata colega mea de banca mi-a facut o poza fundului(in timp ce stateam cam cracanata si ma uitam la tabla si dupa aia a a aratat-o baiatului de care imi place (dar din pacate nu stiu daca ma plk si el pe mine)atunci el a spus:"super frumos ass"si mi-a facut cu ochiul laughingCam asta e... E foarte adevarat... blushing

fundita?

4 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Cand mi-a tras colegu de banca scaunu de sub fund in a 4a. m-am dus la tabla si cand m-am intors m-am asezat joslaughing. m-am razbunat eu pana la urma. i-am turnat o sticla de apa in ghiozdan

| cornel a răspuns:

Am facut un part prin clasa a 5big grin

| LucianGabriel a răspuns:

@suzy tare faza.

| georgy10 a răspuns:

Pai eu cand eram mai mica.la scoala s-a facut o intrunire pe holul scolii si se stransesera toti copii din scoala si toti profesorii.Eu eram doar clasa a 2 a cred.Si din greseala am cazut(din cauza ca plouase si copii au venit de afara si udasera pe jos)in fund, de au ras toti copii din scoala si profesorii...Radeau cu niste hohote! sper sa te inveseleasca intamplarea mea...si sper ca si fundita se scapa pe la mine.laughing