| anonim_4396 a întrebat:

Unde pot face bungee jumping in Romania?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Barajul Vidraru.

20 răspunsuri:
| andreutz a răspuns:

Cele mai tari senzatii le ai la barajul vidraru...este si cea mai inalta platforma din tara, si in plus ai senzatia ca te izbesti de baraj... ceea ce e fenomenal...costa 350 ron...fix...

| psiholoaga a răspuns:

Cheile Rasnoavei. Am inteles ca saltul e in jur de 60 de euro.

Alte răspunsuri
| claudiarebecca a răspuns:

Cred ca termenul pe care il cauta mikiella e "tiroliana". da e asa ceva la cheile rasnoavei... si daca vii in zona brasov poti sa te dai si cu parapanta - e 150 de ron cu instructor si e super tare. tot la cheile rasnoavei se face si alpinism - sunt trasee inclusiv pentru incepatori (traseul nr.4 era - parca)
have fun happy

| Bishop a răspuns:

În Costineşti.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

A oriunde poti desi nu-s pre multe locuri

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Tot pe Vidraru

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Barajul Vidraru.SOOPER TAREEE.Senzatii...la maxim

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sibiu

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sibiu

Alte răspunsuri
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

In costinesti, draga

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Site-ul de la bungee jumping este urmatorul www.bungee-jumping.ro, telefon : 0721479746 - Mihai Mandreanu (Popa).

| Anelise_2071 a răspuns:

Constanta-langa plaja.

| ManutzuWolfy a răspuns:

Vrei bungee jumping vino in comuna Stauceni Judetu Botosani ai acolo unde sa faci budgee jumping acolo ai o groapa infernala cam 40 m da sa sari fara sfoara iti facem groapa langa sitna rolling on the floor))

| AnimalPrint a răspuns:

laughing Pai nu stiu cum poate costa 350 de ron la Vidraruu? :O
Si ce fel de bungee jumping vrei. Dar gasesti in mai multe parcuri oh go on. Si e de 10000 de ori mai ieftin! :O.

| mikiella a răspuns:

Este o zona super, si nu o sa-ti para rau CHEILE RASNOAVEI, noi avem o casa de vacanta in azuga si mergem des in zona este curat, nu o sa vezi gunoaie, si se practica sporturi extreme, pretul cam piparat Anul trecut cam 80 E parca, dar se spune ca este saltul cel mai spectaculos. noi am vazut si militarii veniti sa faca exercitii in cursul saptamanii insa a fost spectaculos se poate face si escalada, si alunecare (nu stiu termenul ) intre un versant si altul si cadere cu coarda elastica. Vezi ca au si sait pe net. PA si vacanta placuta./mikiella

| Deea_6096 a răspuns:

Daca te referi la sarituri cu coarda elastica,(Trampolina), mai prin orice oras, daca e bungee jumping, pe muntii Fagarasi(baraj vidraru), dar este cam scump.