| sufletdecopil_1208 a întrebat:

Ce se cunoaste despre proiectele sponsorizate de Ambasada Norvegiei? Ce teme se aproba? Care este perioada de depunere? Ce alte conditii se cer? (Perioada de implementare, sustenabilitate...).
Ce alte Ambasade sponsorizeaza Proiecte?

6 răspunsuri:
| sufletdecopil_1208 explică:

Stiu ca sponsorizeaza proiecte care vizeaza copii saraci ai caror parinti sunt in detentie. Dar nu stiu mai multe amanunte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut,
aici ai pagina de internet a Ambasadei Norvegiei in Romania, este in limba romana http://www2.norvegia.ro/
cauta informatii pe acea pagina si pe link-uri, apoi daca nu gasesti, cauta coordonatele lor adresa mail si telefon si suna acolo, trebuie sa-ti spuna numele persoanelor implicate in acel proiect si cum poti vorbi cu ei.
Succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ambasada Regală a Norvegiei în România
Strada Atena nr. 18
011832 Bucureşti 1
România

Tel: +40 (0) 21 306 98 00
Fax: +40 (0) 21 306 98 90
E-mail: emb. bucharest@mfa.no

Programul de lucru al Ambasadei:
Luni - Vineri 09:00 - 16:00

Secţia Consulară:
Luni - Vineri 10:00 - 12:00

Sâmbătă - Duminică Închis

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa cauti pe site pe pagina fiecarei ambasade in parte http://www.ambasada.ro/2/ambasade.html
SAU cauta pe Google cuvintele "ambasada in Romania"
http://www.google.ro/......tp?/search

| Deeaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Zice ca o sa dea faliment pentru ca m-am dus eu acololaughing

| Nume a răspuns:

Nu stiu