Întrebare recomandată | Eliene a întrebat:

Funda!
Anul asta, mai exact in februarie, am implinit 15 ani, iar acum ca termin clasa a 8-a si totusi vine vara, as vrea sa fac voluntariat.
Puteti sa-mi dati informatii despre cateva centre de voluntariat din Timisoara care se ocupa de copii?

7 răspunsuri:
| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Incerca prin prieteni si cunoscuti

Răspuns utilizator avertizat
| Loredana10 a răspuns:

Intreaba prietenii.

| Andreeutza_Andreea_1983 a răspuns:

Incearca la casele de copii, mergi la director ii spui ca vrei sa fi voluntar si mai multe informatii iti ofera conducerea, precum si cursuri gratuite pentru pregatirea ta ca vountar.

| Robert_Marius_Bogdan_1983 a răspuns:

Ai putea sa incerci :
Adresa : Calea dorobantilor nr. 4, Timisoara
Tel/Fax: 0256-499431 sau
Email:andreea. popescu@bethany.ro,
Coordonator Departamentul de Voluntari: Andreea Popescu

| DeathIsNotAChoice a răspuns:

Platforma Civica Actiunea 2012
Crucea Rosie
Astea ar cam fii cele mai cunoscute