| ladygaga a întrebat:

21 decembrie 2012-sfarsitul lumii. Chiar am inceput sa cred asta. Cu toate inundatiile, cu toate exploziile solare care se anunta, secete, ne apropiem cat mai multVoi ce credeti?

Răspuns Câştigător
| Micheline a răspuns:

Nu cred nimic din toate astea. Minciuni peste minciuni. Daca ar fi sa fie adevarat ce zic oamenii astia"destepti", sfarsitul lumii ar fi trebuit sa vina din 2000. Exploziile solare sunt o data la 11-12 ani (deci, cred eu, e ceva normal). Doar pentru ca niste mayasi au facut un calendar si s-au oprit la 21-12-2012 asta nu inseamna ca vine sfarsitul lumii. Poate numai aveau cerneala.Nu trebuie sa ne luam dupa toate cele spuse la TV.De ce nimeni nu se gandeste ca numai Dumnezeu stie cand vine sfarsitul lumii? De ce va puneti credinta in niste oameni care nu judeca ceea ce spun, in niste civilizatii care spun ele ca in nu stiu ce an vine sfarsitul lumii? Inundatii, cutremure, etc.au fost, sunt si o sa fie mereu.Asta nu inseamna ca acum vine sfarsitul.Stai linistita, oricum, sfarsitul lumii o sa vina pentru fiecare in partewinking

13 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

As pierde trei pariuri daca ar veni sfarsitul lumii in 2012straight face
Si pe bune de vreauno talking
Dar daca va fi sa fie, asta e toti avem o moartebatting eyelashes

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Ce'o fi o fi.hee hee as vrea sa mai traiesc macar 15 ani ca mai am teluri de atins si lucruri de facutwinking

pa, pa.

| JustMe a răspuns:

Eu nu cred ca o sa fie sfarsitul lumii pe 21 decembrie 2012oh go on Eu nu spun ca"Dumnezeu decide cand va veni sfarsitul lumiichatterbox" dar nici nu cred ca un popor antic putea sa prezica asta. In 2000 cand s'au oprit toate calculatoarele si toata lumea credea ca veni sfarsitul lumii, s-a intamplat ceva? NU, deci nu cred ca o sa se intample nici acum. Iar daca se va intampla ceva, asta e, noi nu putem face nimic in privinta asta.

| Shinen a răspuns:

Eu nu stiu ce sa cred. Adica, poate ca in 2012 nu va fi sfarsitul lumii, ci doar inversarea polilor. si poate se va schimba lumea. Dar nu cred ca va fi chiar sfarsitul lumii. Si cu inundatiile, exploziile solare etc. ai dreptate.

| Zuzy a răspuns:

Io stiam ca p 12. 12. 2012. big grinbig grinbig grin. rolling on the floor Mrg El alege candrolling on the floor E trebuie Lui

Fie cum o fiwinking

| ank a răspuns:

Cred ca e cea mai mare prostie pe care am auzit o vreodatahappy. nu te mai gandi la tot felul de tampeni de astea. o viata avem care e prea scurta,, traiestee clipaa! si daca e ce? big grin\:d/

| ChocolateDroid a răspuns:

Doar Dumnezeu stie cand va fi big grin Sa ma mai lase mayasii cu calendaru lor cu tot laughing Daca Dumnezeu vrea ca sfarsitu lumii sa fie peste o ora chiar atunci va fi. + ca el nu ne-a creeat sa ne distruga. Noi am venit cu un scop anume pe Pamant, nu ca sa murim in 2012 sau alte chestii. Deciii cei care cred vorbele maiyasilori : GET A LIFE! Stai calma nu va fi nimicwinking Te pup :*

| kaTTsu a răspuns:

Eu vreau sa fac 2-3 copii cu A.necromancie inainte sa mor straight face

| Marijuana a răspuns:

Stiu doar ca mai am multe de facut si ca nu vreau sa mor!

| Nécromancie a răspuns:

Pam-pam!straight face Eu as vrea sa vina sfarsitu` lumii! laughing Sa vedem cum va mai salveaza DUMNEZEU. smug A, daaaa o sa va ia cu el in "rai". Ba voi chiar credeti asa ceva?/: )

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai de unde sa stii cand se va sfarsi lumea.Eu sincer nu cred povesti de genu in anul 2yyy e sfarsitul lumiioh go on. S-a mai spus si in 2000 ca o sa fie sfarsitul lumii si alea alea.

Pur si simplu nu ai de unde sa stii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stai calmi nu se inmpla nimic numai credeti tot cezic inteligntisau cum li se mai spune (nebuni)laughing sati calmi si linistiti a zis si in 2008 sin 2005 sin 2000 sin 1998 si in 1790 si in 1000 si nimic ma numesc malin

| Alya a răspuns:

La cat d egoisti suntem noi oamenii in ultima vreme nu mar mira sa n pedepseasca dumnezeu...sa mai prezis sfarsitul lumii si in 2000 si nu a fost.nu cred ca o sa fie sfarsitul lumii...