| anonim_4396 a întrebat:

A comandat cinema tenisi de la Converse de pe BODOSPORT? Daca da, ce parere aveti despre site? Este sua nu serios, si au tenisi originali?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Probabil or fi originali! Am zis probabil pentru ca stiu toata colectia NOUA si nu am vazut nici o pereche din colectia 2012. Aici ai Converse originali daca vrei sa-ti faci o idee la preturi si modele
http://www.solarissport.com/corner/home/scarpe-converse/

Mie mi se par prea ieftini.

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Vio10 a răspuns:

Nu stiu site-ul, eu comand mereu de pe Originals.ro, stiu sigur ca sunt originali si am si garantia de 200 zile.

Poti incerca, poate si Bodo sunt ok.

| Merilynne a răspuns (pentru Vio10):

Nu stiu, intreb pentru ca unii tenisi pe care i-am vazut pe mai multe site-uri erau mult mai scumpi, iar aici, pe bodo majoritate sunt 240. Pana acum eu mi-am luat de pe KickBack

| Vio10 a răspuns:

Mie nu imi inspira incredere - nu au poze la toate produsele si au si costul de returnare 30 de lei. Ce faci daca nu iti place sau nu se potriveste marimea? Cheltuii mai mult decat economisesti.