| DaReZon a întrebat:

Aceasta intrebare este pentru fete, iar daca suntem in categoria "adolescenti", voi intreba asa: Fetelor, ati prefera un baiat gentleman care de obicei poarta costum sau unul din asta care este un adolescent normal?

7 răspunsuri:
| wolder a răspuns:

Prefer un adolescent normal

| asdfcffcvgvv123 a răspuns:

Aici depinde si din ce mediu face parte partenera, daca ea e mai sofisticata si pretentioasa da iti trebuie, dar daca ea e draguta nu, nu-ti trebuiee costum

| bbu2eugen a răspuns:

As prefera un baiat cu care as putea sa ma inteleg sa ma faca fericita (dar nu neaparat cu ajutorul baniilor gen nu s materialista.) sa faca tot posibilul sa ne vedem sa fim doar noi doi si sa ma iubeasca. Atat conteaza cel mai mult la un baiat pentru ca odata cel iubesti tu pe baiat te iubeste si el la randul lui si n are ce cauta la alta.(Bine si sa nu mi dea motive de gelozie laughing )

| Bpr_Vlas_1997 a răspuns:

Îmi cer scuze, sunt băiat big grin, dar cred că un băiat la custum e mai bun decât oricare, asta vorbește atât de maniere, cât și de educație)) Baftă!

| CVane a răspuns (pentru Bpr_Vlas_1997):

Sa nu crezi ca unul "normal" e mai prejos.
Poate purta costum si injura foarte bine.

| ILoveHandball a răspuns:

Dupa mone unuk normal e mai frumos...adica un baiat gentleman sigur va avea asteptari mari de la o fata si nu va accepta pe oricine in viata lui pe cand unul normal e diferit

| foreverunicorn a răspuns:

Mi se pare putin exagerat sa porti mereu costum... Adica ce om normal se plimba prin parc imbracat la patru ace? -.-