| misterygirl123 a întrebat:

Acum 2 saptamani mi am gasit un baiat care sa ma placa si pe care sa l plac. Luni fac 15 ani si tinand cont ca e o varsta potrivita pentru primul "prieten" nu-mi fac griji. Am vorbit cu mama despre a
el, dar ea nu este de acord. Cepot sa fac? Nu vreau sa renunt la el...Mama isi face tot felul de filme in cap si chestii de genul. Va rog sa ma ajutati cumva gen sfaturi nu stiu... orice DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| ℛąin a răspuns:

O să fie puțin mai greu pentru mama ta, fiind prima ta relație, dar o să se acomodeze cu ideea. Vorbește cu el, fără să-i mai spui mamei tale, o să înțeleagă ea mai târziu.

3 răspunsuri:
| GreenVoid a răspuns:

Iti controleaza mamica viata? I ai zis, accepta bine nu accepta la fel de bine.Nu faci nimic periculos ca sa nu i convina.

| misterygirl123 explică (pentru GreenVoid):

Mersi pentru nmc

| GreenVoid a răspuns (pentru misterygirl123):

Cu placere.