| anonim_4396 a întrebat:

Acum cateva zile un tovaras baut m-a lovit degeaba,intrebarea mea este:cum as putea sa ii intorc favorul? deoarece sunt major si pana acum nu m-am batut niciodata adica nu m-a batut nimeni si nici eu nu am batut pe nimeni, nu vreau sa il ranesc grav doar sa il invat o lectie! ce tactitci imi sugerati adica cum sa incep bataia si nu stiu cum as putea sa inving?

Răspuns Câştigător
| dani2404 a răspuns:

I don't want to live in this world anymore. Frate, ala era rupt de beat, crezi ca realiza ce face? Te pui la mintea unui om spart de alcool? Treci peste faza asta si lasa-l in pace.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Da de ce vrei sa faci pe interesantul? era omu baut, nu trebuie sa te cobori la nivelul lui

| Green66 a răspuns:

Îi faci cinste cu o sticlă de Jack și îi spui că l-ai iertat.

| fluturasdecatifea a răspuns:

Lasa.l era baut, batei obtazu sigur nu a vrut