| Inkubus a întrebat:

Ajutati-ma va rog! Saptamana aceasta voi lua bursa de 200 lei pe semestrul trecut si ma gandeam sa-mi cumpar un telefon de pe Emag bunicel cu Android pentru ca nu am telefon bun si ai mei nu isi permit sa imi cumpere.Insa mi-a trecut prin minte sa imi iau haine pentru liceu de acei bani si sa nu imi mai cumpar telefon. De pastrat nu ii pot pastra pentru ca ii voi consuma fara sa vreau...Ce sa fac? Cum e mai bine sa procedez? Funditaa

3 răspunsuri:
| Lorde92 a răspuns:

Nu stiu ce sa spun, poti sa iti iei si haine dar gandeste-te mai bine ce ti-ai dori tu cel mai mult? Telefonul sau niste haine?

| Mariamitza a răspuns:

Haine sau telefon.thinking eu zic ca mai bine dai banii parintilor tai

| Watf_Bogdan_1995 a răspuns:

Sall.eu.zik.le.iei.un.dar.parintilor.tai..Fara.iei.n-ai.fi.luat.bursa.