| CevaChestiosenie a întrebat:

AJUTOOOR! DAU FUNDA! Recent am primit un PC cu windows 8.1. Am auzit ca a iesit windows 10 asa ca am facut update. Acum am windows 10 si nu sunt multumita de el. Cum pot sa am din nou windows 8.1 gratis? FUNDA!

Răspuns Câştigător
| NH4OH a răspuns:

Bună.
Cel mai bun este Windows-ul 7.
Dacă nu știi să ți-l instalezi tu, du-l la reparat, roagă-l pe tatăl tău * Tată, vreau windows 7, că 8-ul și 10 nu sunt bune. * Și gata.
Baftă.
Fundă?

1 răspuns:
| kevincube a răspuns:

Îi spui persoanei de la care l-ai primit ca ai făcut o prostie şi că o rogi frumos să te ajute să pui din nou windows 8.1 pe calaculator.