| ShizAnime a întrebat:

Ajutor. :0 Maine trebuie neaparat sa ies din casa. Problema e ca am semne atat de taieturi cat si rani de la plesnirea unui elastic peste mana. Nu pot sa port maneca lunga deoarece este prea cald. Nu stiu cum sa le acopar. Am incercat cu niste fond de ten si alte prostii de genul, dar nu ma prea pricep, si nu acopera cine stie ce. M.am gandit la bratari, dar se aduna pe incheietura, si nu ajuta. Alte metode? Va rog. Mersi. *pace*

3 răspunsuri:
| DeeaMarry a răspuns:

Nu crezi ca ar trebui sa tratezi cauza, nu efectul?

| Barbu_Alexandru_Marian_1994_L8eY a răspuns:

Sa inteleg ca nu vrei ca prietenii sa vada acele rani?

| ShizAnime explică (pentru Barbu_Alexandru_Marian_1994_L8eY):

Cam asa ceva. Nu vreau ca nimeni sa le vada.