| georgiana_2310 a întrebat:

Ajutor Maine este ziua surori mele si nu stiu ce sa ii scriu pe felicitare dati-mi o idee cea mai buna primeste fundita

Răspuns Câştigător
| Cjay a răspuns:

Pentru cea mai buna sora!

http://www.felicitari-animate.ro/familie/mare2469.html si scrie-i din inima ce simti tu pentru ea sau fai niste urari. vezi u:)

1 răspuns:
| Carla_2571 a răspuns:

Am multe idei:
1.Scriei ca o iubesti mult si ca e cea mai buna sora si va o inima mare si lipeste o poza cu vi
2. Ia o poezie de pe net despre frati sau surori sau compune tu una
3.Screi La multi ani! cumva mai dragut si dedesubt scrie de la sora ta care te iubeste mult.
4.Depinde de cati ani are sora ta, daca este mica nu prea conteaza scrisul pentru ea deseneazai doar felicitarea, daca e mai mare scrie-i mai simlu la multi ani si deseneazai lucrurile care ii plac