| anonim_4396 a întrebat:

Ajutor, TPU! Ma excita pozele cu barbati dezbracati, ce sa fac? Sunt homosexual, ajutor!

6 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

E problema ta. Incearca doar sa nu te expui in public, sa nu incerci sa te mandresti cu asta pentru ca vei atrage antipatia celor din jur. Gaseste-ti un partener si aia a fost. E treaba voastra ce faceti in casa.

| RAY a răspuns:

Macar aia sunt frumosi?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Cauta-ti un barbat dotat bine.

| NH4OH a răspuns:

Păi, let s go. Fii cu un băiat, ce e așa grav? Suntem liberi. happy

| DanDon02 a răspuns (pentru NH4OH):

Dar nu e vorba ca si cum as fi homosexual, eu nu vreau sa fiu, dar ma excita, ce sa fac laughing

| Statique a răspuns:

Cred ca pana la urma ceea ce iti place devine excitant, eu ma excit cand vad o femeie ca lumea dar si cand aud un sunet de motor de 4, 2 L de 333HP care ragneste la turatii mari big grin laughing)))