| MadamSpanacus a întrebat:

Am 13 ani..si nu stiu ce stil se potriveste varstei.la vara o sa pot sa port top-uri? adica ceva gen *crop tops*..sau sa ma dau cu rimel si tus. ..sau pantaloni cu talie inalta..nustiu daca e adecvat pentru 13 ani.ce ziceti? SCUZE CA VORBESC DE VARA DE PE ACUM DAR..NU MAI POT ASTEPTA SA VINA VARA..ASA CA MA PRECATESC DE PE ACUM

Răspuns Câştigător
| rox13yy a răspuns:

Fii naturala, trebuie sa iti placa tie in principal.Fiecare persoana are propriul stil.Eu sincer nu tin de parerea celorlalti.

1 răspuns:
| ImCalledLamă a răspuns:

Poti, dar ai grija sa nu pari ridicola, esti inca un copil kiss