| f2ff2fl12f a întrebat:

Am 14 ani si doresc sa merg in clasa 5-a. La gimnaziu. Credeti ca colegii vor rade? Sau cei de pe hol... Funda

Răspuns Câştigător
| mankovskis a răspuns:

Interesul tau este sa ti termini scoala, ca sa te poti angaja cand te faci mare.Nu trebuie sa te intereseze ce o sa zică, ii ignori si mergi mai departe.

3 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

Si daca vor rade care e problema? Nu ar trebui sa iti pese de treaba asta.

| theillusoryman a răspuns:

Omule, ne mai terorizezi mult cu aceleasi întrebări? La fiecare 2 întrebari de la categoria asta văd o întrebare de a ta legată de acelasi subiect

| f2ff2fl12f explică (pentru theillusoryman):

Da, va mai terorizez mult.