| racara a întrebat:

Am 15 ani si sunt joasa si slaba. am 1m si 50cm si doar 41kg. Ce sa fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| sellenaD a răspuns:

Poti practica un sport, cel mai important e sa te simti bine in pielea ta. Cred ca esti foarte bine...nu toti trebuie sa avem aceeasi inaltime sau greutate.

| eugenl a răspuns (pentru sellenaD):

Cati ani ai tu Selena?

3 răspunsuri:
| UrsuletuChocolatiu a răspuns:

Incepe sa mananci mai consistent si mai des. Practica un sport (baschet, handbal)

| ana5 a răspuns:

Poti juca baschet, incearca sa faci exercitii de inaltare(gasesti si pe youtube)...acum depinde si cum sunt parintii tai.