| Eduard619 a întrebat:

Am 18 ani si nu am avut primul sarut, e ceva chiar asa grav? E de moarte laughing)?

Răspuns Câştigător
| KamaSutra a răspuns:

Nu e de moarte stai linistit. depinde acum peste ce fata dai. daca dai peste una care a avut alti 10 pana la varsta de 18 ani, iti dai seama ca isi da seama imediat ca nu ai experienta si s-ar putea sa iti dea papucii repede. daca e una mai matura (stiu, iti dai seama ce paradox, fata matura pana in 20 de ani ) s-ar putea sa ai noroc. depinde de foarte multe

| Eduard619 explică (pentru KamaSutra):

Unele nici la 20-30 ani nu sunt mature dar ma rog...noi sa fim sanatosi laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Eduard619):

Da. mereu m-a amuzant ipocrizia erei in care traim. toata lumea spune " fetele sunt mai mature " dar cel putin in 21 de ani ai mei,. am vazut mult mai multi baieti care pleaca de la 18 ani de acasa, care se duc sa munceasa sa locuiasca singuri, pe cand fetele si la facultate stau pe banii parintilor ( nu toate, dar destule ). dar lasa, ca ele sunt mai mature doar pentru ca se gandesc ca vor un baiat serios, si baietii care chiar fac ceva cu viata lor sunt imaturi laughing. lumea din ziua de azi. dar ai zis bine, noi sa fim sanatosi, ca gura oamenilor vorbeste mereu prostii.

42 răspunsuri:
| TSO7 a răspuns:

Asta să fie cea mai mare problemă a ta în viață happy
Mă bucură optimismul tău, continuă tot așa, felicitări.

| Eduard619 explică (pentru TSO7):

Multumesc ma bucur ca si-a dat cineva seama ca sunt sarcastic laughing)

| KamaSutra a răspuns:

Nu e de moarte

| Frank51 a răspuns:

Eu am 19 si nu l-am avut. Unde scrie ca trebuie sa existe o anumita varsta pentru primul sarut sau primul contact sexual sau toate astea? Oamenii spun asta doar ca sa se simta superiori celorlalti, si aici ma refer la fetite si baieti de 14 ani care sunt de capul lor si logic ca ajung in aceste situatii datorita anturajelor. Deci nu.

| KillMePlease a răspuns:

nemaipomenit de grav...
mdea #ironie#

| Eduard619 explică (pentru KillMePlease):

Imi amintesti de o prietena rolling on the floor

| KillMePlease a răspuns (pentru Eduard619):

nasol

| Eduard619 explică (pentru KillMePlease):

Mai mult acum rolling on the floor

| KillMePlease a răspuns (pentru Eduard619):

okay, poti sa plangi acum

| Eduard619 explică (pentru KillMePlease):

Esti patetic/a laughing)))))

| KillMePlease a răspuns (pentru Eduard619):

asta ar trebui sa fie un compliment?
uh, acum inteleg de ce n-ai avut inca primul sarut. si presimt ca nici nu-l vei avea.

| Eduard619 explică (pentru KillMePlease):

Ok spor la treaba xD

| KillMePlease a răspuns (pentru Eduard619):

okay
sa mori fericit

| Eduard619 explică (pentru KillMePlease):

Stai linistita nu mor oamenii cand vor...

| KillMePlease a răspuns (pentru Eduard619):

vorbele tale denota extrem de multa inteligenta...

| Eduard619 explică (pentru KillMePlease):

Ok pa.

| PedoBarbie a răspuns:

Da. Mori în 24 de ore.

| SergiuBoss11 a răspuns:

Mai bine asa decat sa iei herpes

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Deloc.
Dupa primul va urma al doilea si al treilea si asa mai departe...

| Duucu a răspuns:

Nu-i nimic rau in asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

kiss
Poftim. Tocmai ai avut primul tău sărut. Cu plăcere.

| Eduard619 explică (pentru anonim_4396):

Ce draguta esti laughing) tongue

| KillMePlease a răspuns (pentru anonim_4396):

nu ma asteptam la chestii d'astea din partea ta

| anonim_4396 a răspuns (pentru KillMePlease):

Da de ce? Eu nu pot fi drăguță? Uite că pot.

| KillMePlease a răspuns (pentru anonim_4396):

daca... inseamna a fi draguta...vad ca poti rolling on the floor

| anonim_4396 a răspuns (pentru KillMePlease):

Păi chiar sunt drăguță. Sau tu ai ceva cu el. Da ce-are tipul? E chiar foarte sexy.

| Eduard619 explică (pentru anonim_4396):

Vai sunt flatat laughing))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am 19 aproape si inca sunt in viata. Traiesc periculos.

| TSO7 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ești tare, chiar m-ai amuzat. Felicitări pentru optimism și ție!

| Eduard619 explică (pentru anonim_4396):

Nice job manwinking

| MissADEEL a răspuns:

Daca vrei sa fii brilliant social, e grav. Daca ai alte obiective in viata care nu se leaga de relatiile interumane, chiar nu are nimic. Am cativa prieteni majori care nu s-au sarutat si nu sunt deloc niste ratati.

| scorpiaX a răspuns:

Da... o sa mori calcat de o naveta spatiala (condusa de stra stra sta copii bunicilor matusii tale ) intr.o zi de joineri la rasarit de noape happy

| Eduard619 explică (pentru scorpiaX):

Chiar nu-mi imaginam asa moartea mea, asta e Dumnezeu sa ma ierte sad

| scorpiaX a răspuns:

Apropo... o sa mori la 120 (dupa ce cainele vecinului tau, Vasile... o sa ii dea matusii bunicului unchiului nevestii, cheile de la naveta spatiala (naveta e roz) )

| scorpiaX a răspuns:

Mai vrei detalii despre moartea ta? laughing

| scorpiaX a răspuns:

App... poti incepe sa iti saruti mana stanga... ( o mana poate e mai buna de cat o prieten ) laughing))

| DariaMaria2000 a răspuns:

Nu e de moarte... Poate nu ai gasit fata potrivită. happy

| StancuSimona a răspuns:

Nu cred că este ceva atât de grav, din moment ce nu ți-ai găsit perechea potrivită. Toate lucrurile se vor întâmpla la timpul lor.