| Evelinmariaa a întrebat:

Am 18 ani si sunt putin cam grăsuța. Va rog spuneti-mi diete, sau cum pot slabi.

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Poti primi un ajutor real si autorizat doar din partea unui medic specialist dietetician sau unul nutritionist.

| Teo29 a răspuns:

Nu fa dupa capul tau sau dupa retete de pe net, consulta un nutritionist dar vezi sa fie unul foarte bun. Daca respecti ce zice, ai sa slabesti

| ἶῆfἶῆἶƮყ a răspuns:

Daca fugi si mananci sanatos, si tot nu slabesti atunci asa metabolismul tau

| ℛąin a răspuns:

Fă sport.