| GeorgianaDiaconu a întrebat:

Am 2GB la telefon si ma dispera.Nu merge sa instalez nimic decat Ask Fm, WhatsApp si Camera. Daca o sa iau un card de memorie va merge? cam de cat sa fie cardul? Multumesc, dau funda.

Răspuns Câştigător
| Constantin_Roibu_1994_T7BK a răspuns:

Salut! Nu te va ajuta cu nimic un card mai mare deoarece si eu amo tableta cu memoria de 8 GB insa memoria ei este separata aplicatiile au oparte din aceasta memorie desi pe card mai am multa memorie spre exemplu nu ma lasa sa instalez Yahoo Messenger.Intra la Setari- Spatiu de Stocare= Card de memorie

| GeorgianaDiaconu explică (pentru Constantin_Roibu_1994_T7BK):

Mersi mult.Am sa incerc si cu un card totusi.

4 răspunsuri:
| Constantin_Roibu_1994_T7BK a răspuns:

Cu multa Placere si cardul meu este tot de 8 Gb in schimb am un tel Samnsung Core 4G si am card de 2 Gb dar am instalat pe el Facebook,fb Messenger, whatssapt, retrica, candy camera, Posturi tv online etc dar eu inca mai ammemorie happy

| GeorgianaDiaconu explică (pentru Constantin_Roibu_1994_T7BK):

Cam cat te a costat acel card al telefonului?

| Constantin_Roibu_1994_T7BK a răspuns:

Pe mine un card de 8GB MA COSTAT 20 Lei