| Ionut2143 a întrebat:

Am aproape 20 de ani si permisul de conducere il am de imediat 2 ani. Nici in ziua de azi nu ma lasa ai mei sa conduc masina fara ei. De ce mama naibii nu ma lasa sa merg si eu cum o fac altii cu masina prin oras. Trebuie sa tot iau mijlocul de transport in comun ca ei nu ma lasa....Am parinti foarte redusi mintal...

2 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

De ce nu-i întrebi pe ei?
Eu de unde vrei să știu ce motiv au ei să nu aibă încredere în capacitatea ta de a conduce o mașină în siguranță, dacă ești de capul tău?!?
Iar faza cu „trebuie să iau transportul în comun" e chiar hilară! de fapt, ar cam trebui cu toții să facem asta, doar așa mai ar fi șanse ca traficul prin orașe să nu mai fie atât de blocat.

| cristimihailov a răspuns:

Ori sunt protectori cu tine,
Ori te stiu de nazdravan.