| anonim_4396 a întrebat:

Am chef de vorbit asa ca s-ar putea(ca prin minune) sa fiu mai activa saptamana asta cel putin, cu intrebari si raspunsuri.
Credeti ca ati realizat ceva important, amuzant sau de care sa va amintiti in aceasta vacanta?

Răspuns Câştigător
| KLiNK a răspuns:

Vara asta am aflat si eu ce este dragostea. Cum incepe, cum se simte, cum doare si...in final...cum se sfarseste sad

| AnonimaOk a răspuns (pentru KLiNK):

E timp si pentru asta, ai o viata inainte. Cred ca daca nu am suferi uneori, nu am mai simti acea bucurie plina in momentele fericite

| KLiNK a răspuns (pentru AnonimaOk):

Ai dreptate. Oricum, vara asta nu o voi uita foarte curand.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

nu.

| PsihopatX3 a răspuns:

Da, am realizat ceva important si ceva amuzant şi 8mi amintesc de toate.

| ThePuffy a răspuns:

Dap, am realizat ceva. Cand am fost la mare, eu si prietenii mei aruncam baloane cu apa in oamenii de pe strada la ora 2 noaptea laughing)