| MorenytaShuttUp a întrebat:

Am facut sex pe stop neprotejat, ce pot patii?

Răspuns Câştigător
| CreaţaWsz a răspuns:

Ori ramai gravida, ori te imbolnavesti, ori nimic. Depinde de noroc. laughing

| MorenytaShuttUp explică (pentru CreaţaWsz):

Sa speram ca a treia varianta. straight face

| MorenytaShuttUp explică (pentru CreaţaWsz):

N-am patit nimic, multumesc mult, altadata imi va fi invatare de minte ce pot patii.

| CreaţaWsz a răspuns (pentru MorenytaShuttUp):

N-ai pentru ce.
A nu cred, mi-ai dat si funda. laughing

35 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
De sarcina/bts-uri ai auzit?
Off...nici in perioada critica nu se poate abtine lumea.
In fine... fapta este consumata.fa o cruce mare sa ai norocul sa nu fi lasat urmari inconstienta voastra.
O zi frumoasa sa aihappy

| darrio2007 a răspuns:

Sanse mici de sarcina.Dar existente.Chiar v-a facut placere? Cu murdaria aia? Cata minte aveti! Nu mai puteati astepta cateva zile.Primele trei zile dupa, o puteati face fara frica.Generatie de prost gust!

| Fatamuntilor a răspuns:

Risc de sarcina, risc de infectii, riscul contactarii unor boli.Si multa murdarie.

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Cum sa faci sex cand ai ciclu? Voi chiar nu va puteti abtine cateva zile?
Scarbosilor!
Chiar daca sunt sanse mici sa ramai insarcinata, totusi ele exista.Cumpara-ti un test de sarcina.
Si data viitoare protejaza-te.
http://www.shopmania.ro/q-prezervative-durex

| dana12848 a răspuns (pentru DarkOrbitMoon):

Sunt multe femei care fac sexx cand au ciclu daca nu stiai laughing)

| CreaţaWsz a răspuns (pentru DarkOrbitMoon):

Poate fetii ii place fara prezervativ. smug

| CreaţaWsz a răspuns (pentru dana12848):

Si sunt fericite si asa "in sange"! smug laughing

| dana12848 a răspuns (pentru CreaţaWsz):

Nu stiu laughing) citeam intr-o revista si multe povesteau laughing despre chestia asta. oricum mai rau pentru baieti nu?laughing

| DarkOrbitMoon a răspuns (pentru CreaţaWsz):

Eu i-am dat metoda cea mai simpla. Nu ma intereseaza ce-i place. :-s

| MorenytaShuttUp explică (pentru dana12848):

Daaa e cam naspa, dar daca esti beat nu mai ti cont. laughing)

| MorenytaShuttUp explică (pentru DarkOrbitMoon):

Mda, mersi!

| dana12848 a răspuns (pentru MorenytaShuttUp):

Ai exagerat cu nonstopul fata laughing) daca faceai sex nonstop timp de vreo sapt sa zicem mureailaughing

| CreaţaWsz a răspuns (pentru MorenytaShuttUp):

De unde sti tu draga cum e pentru baiat? Ti-a spus el? laughing Mai bine taceai.

| CreaţaWsz a răspuns (pentru dana12848):

E chiar scarbos pentru baiat, nu stiu cum a fost tipul de acord, probabil era beat, vorba ei. laughing)

| CreaţaWsz a răspuns (pentru DarkOrbitMoon):

D-aia nu mai poate ea de metoda ta. laughing

| dana12848 a răspuns (pentru CreaţaWsz):

Fata se crede importanta laughing

| CreaţaWsz a răspuns (pentru dana12848):

Zici ca o fi vreo mare bunaciune si se lauda si ea ca a vrut ala s-o **** pe stop, acu o vezi ca zice ca i-a dat si limbi. laughing

| DarkOrbitMoon a răspuns (pentru CreaţaWsz):

Atunci sa nu se mai planga ca ramane bortoasa.

| dana12848 a răspuns (pentru CreaţaWsz):

laughing))))))))))))))))))))))))))))))))))))laughing)))))))
bai da cum sa faci sex nonstop cand esti bat? a adormit cu aia in vagin....probabil si ea zice ca a facut sexlaughing)

| CreaţaWsz a răspuns (pentru DarkOrbitMoon):

Nici ea nu stie ce vrea, n-o mai inteleg.

| CreaţaWsz a răspuns (pentru dana12848):

Lesin! rolling on the floor)))))))))))))))) Nu stiam ca exista asa ceva. laughing Deci muream si pe asta n-o mai auzeam.

| dana12848 a răspuns (pentru CreaţaWsz):

laughing) imi cer scuze imagiatia ma duce cu gandul departeelaughing))))))))))))))))

| CreaţaWsz a răspuns (pentru dana12848):

Pe cine n-ar duce in situatia de fata. laughing

| Happyjump a răspuns:

O sa ai 5 fete pe care le va chema Andrei, nu conteaza ca sunt fete

| ShadoWCrist a răspuns:

Tripletilaughing

| dana12848 a răspuns:

10 copii gemeni laughing))

| ShadoWCrist a răspuns (pentru dana12848):

Nu este nimic de ras...ea chiar vroia un raspuns serios...

| dana12848 a răspuns (pentru ShadoWCrist):

Bine tripletule

| Wukii a răspuns:

Multe.

| doinitsaandronic a răspuns:

O nunta ca-n povesti

| ArthurKn a răspuns:

Ce nu poti patii!
Pe bune acum, chiar nu te-ai gandit inainte sa-ti-o tragi, cate pericole sunt.
In afara de faptul ca poti ramane gravide, dar sunt atatea boli care te vor distruge.
Uita-te la serialul House M.D. Sunt destul de multe episoade cu cazuri, cu prosti care nu au folosit prezervativul.

| Adrian_Roberto_1990 a răspuns:

Sida te cheama