| claudiualexandru94 a întrebat:

Am fost cu o fata un an jumate, ea are 15 ani, dar arata de 18 si eu am 20! ne-am desparti acuma 3 luni pentru ca mi-a spus ca s-a indragostit de alt baiatt dar peste 3 saptt s-a intors la minee spunandu-mi ca ma iubestee si ca i-a fost dor de minee, in alea 3 saptamani am sunatto si i-am dat mesaje primele 4 5 zile si dupa nu am mai cautatoo si mi-a zis ea sa ne intalnimm si ne-am impacat! acuma 3 zile, ne-am despartit iarr, mi-a zis ca o suparam prea multt. o enervamm prea mult, dar se enervaa pentru faptele care le faceam de dragg, de genuu sa o pup incontinuuu, imbratisarii tarii, si acuma cand o sunn, mai imi spun ca ma iubestee, viata sexuala a inceputo cu minee! nu stiu ce ii in capu eii. se mai intoarce inapoii? ce sa facc?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

"ea are 15 ani, dar arata de 18"

vezi tu ca degeaba arata de 18 daca gandeste ca una de 12.

tu fete de varsta ta nu gasesti in loc sa chinui copile de 15 ani? sa nu mai zic ca mai esti si pasibil de inchisoare ca ai avut relatii sexuale cu ea

| neutrino a răspuns:

Fii linistit, se va intoarce si la tine din cand in cand.

| jane24 a răspuns:

Sa iti gasesti pe altcineva