| Tsukuyomi6 a întrebat:

Am implinit 18 ani ma pot angaja ca si bodyguard? am 1.80 90 kg.Cand ma duc sa ma angajez sa mint in legatura cu varsta?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu ai de ce sa minti pentru ca esti major.Problema ar fi daca nu treci testele de aptitudini.Ai avea avantaje daca ai cunoaste vreun sport. Judo, karate, aikido etc.Asta numai tu stii.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Clar sa minti, da ai grija cand dai buletinul pentru a iti face contract de munca sa il dai pe ala fals... a da si atestatul de paza tot pe ala fals sa il dai.

| Forgaci_Ana_2000 a răspuns:

Nu minti in legatura cu varsta deoarece daca nu te accepta inseamna ca esti prea tanar pentru asta!