| MarianDeluise a întrebat:

Am inceput de putin timp la sala sa lucrez trapezul, e normal ca in partea stanga sa fie putin mai mult?laughing sau nu stiu cum sa ma exprim adica simt mai mult in partea stanga. incordez mai bine trapezu din zona accea. nu stiu ma cam sperii nu vreau sa arat handicapat laughing.
funda :3

Răspuns Câştigător
| MarianWLF a răspuns:

Ma, stii cum e aici, daca esti dreptaci in partea dreapta e putin mai dezvoltat, daca esti stangaci in partea stanga e putin mai dezvoltat, nu prea se observa diferenta, dar asa e laughing

2 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Nu este nimic anormal, acum fiecare e cum este structurat.

| Voidwithin a răspuns:

Ai un muschi mai dezvoltat si e perfect normal fa cu aceleasi greutati si in acelasi timp si ai sa vezi ca muschii vor capata un volum asemanator dar nu te astepta sa vezi rezultate imediate.
Te-ai speria dar sa stii ca cunosc foarte multi care au patit asa, cand sau apucat erau in general foarte slabi si avea problema ta.